The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Морето, ACCEPT с мириз на бензин и още нещо ;))

#1
Току що се върнах от Албената с трите чавета и не мога да не споделя малко емоции. Първо благодарско на Севдо че както при всяко идване във Варна ми стегна шведката, пак благодарско на Севдо че покрай него посетих най любимата си група от младините ACCEРТ, където лющихме бири със Пангев, Гадния Метъл, Здравко и още клубари Big Grin .
И за да бъде емоцията пълна точно последния ден муфата на бензинопровода която влиза в инжекциите незнайно как подаде и целия път от плажа на Албена до станцията беше осеят с няколко литра скъпоценно гориво.
И точно когато бях решил да си срязвам вените с тъпа ножовка отново Севдо беше спасението като се появи като ангел небесен в тъмни доби и на два фенера ремонтирахме колата в шеги, вицове и закачки до момента в който със сериозен тон ми каза ... дай един крем, по възможност лубрикант!!! Викам ама .. няма ама - ще смазваме шайбичките на дюзите .... успокоих се Big Grin Big Grin Big Grin
Та ако някой не е разбрал - едно огромно благодарско на другаря Севдалин!!!
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#2
bell Wrote:....ремонтирахме колата в шеги, вицове и закачки до момента в който със сериозен тон ми каза ... дай един крем, по възможност лубрикант!!! .....

Да няма после .... цък...?
Извинявай ама не се сдържах.. от 3 дена ми се върти тая песничка в главата.
А това че Севдо-Мевдо Мевдистия ти е помогнал не го оправдава много много... той и на мен има да ми връща бая Wink
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#3
Ех, ех, ех, пустоооо, как ми се размина на косъм да дойда..Голям купон е било
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#4
Само за протокола ... крема се казваше "Дева" Big Grin Big Grin Big Grin
както казах мазахме дюзите ... на инжекциона Big Grin
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#5
Mishell Wrote:Ех, ех, ех, пустоооо, как ми се размина на косъм да дойда..Голям купон е било

да беше дошла, доволна щеше да останеш... Питай Тария Big Grin Big Grin Big Grin
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)