The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
460 Буфер ?

#1
Здравейте Smile
Искам да ви попитам какво ще ми препоръчате като марка и качесто за моята 460тка?
http://www.technopolis.bg/b2c/app/displa...)/.do?rf=y
Това е линк към каталога на технополис ( искам от там да взема нещо,но ако имате по добри идеи споделете)
Искам да го взема от технополис и там да ми го монтират,защото не ми се занимава пак с кабелите (преди имах усилвател в багажника и още си е там де,ама предусилвателя е изгорял а сега на ремонти и тн... ще го оставя на бащата) взимат ми 30 лева за слагането.
Гледам да се побера в 200 лева и да имам приятен бас.
Благодаря предварително Smile
Volvo 460 1.8 Моето БейБи
[Image: bannerfans_80297%20(4).jpg]
Reply

#2
Колега аз лично не бих си оставил да ми монтират каквото и да е в Технополис София Младост 4!Един път направих грешката да оставя на баща ми колата да му сложат колонки и после тябваше да преправям Confusedhock: .Отделно,че му взеха пари,отделно,че даже кората на вратата не бяха сложили като хората и не можеше да се заключво и отключва вратата Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#3
Ам аз в перник ще го правя това чудо,
60 лева ми е слагането (мнооого пари,но пък мисля че ще е качествено)
До колкото знам технополис не отговарят за фирмата която монтира кар аудио т.е. това не е персонал на технополис.
Мерси все пак,ще знам че там няма да правя нищо (в младост 4 )
Volvo 460 1.8 Моето БейБи
[Image: bannerfans_80297%20(4).jpg]
Reply

#4
Хора намерих си буфер и е готов.
Сложих си Тъндер от технополис 15^ инча.
Свири добре,баса се чува доста добре няма пръщене вътре в колата,но отдвън бронята леко се мърда.
Това е
Съвет:
Намерете си по-добро място за монтиране на кар аудио от технополис - ако имате нужда от това,защото 60 лева за 30 минути работа и няколко кабела не си струва.
Volvo 460 1.8 Моето БейБи
[Image: bannerfans_80297%20(4).jpg]
Reply

#5
Не че искам да се заяждам, но буферите се слагат на вагоните
И в Чернообил сега е пролет.Тревата синее,птичките лаят...
Reply

#6
Ако искаш качество се ориентирай към Hertz, Alpine, DLS. Ако искаш просто да имаш бас и да ти дрънкат ламаринити се земи някакъв евтин бошман, ланзар и тн....

В момента съм започнал проект в мойто 460 скоро ще пусна тема съсъ снимки.
Reply

#7
mirkovinkata Wrote:Ако искаш качество се ориентирай към Hertz, Alpine, DLS. Ако искаш просто да имаш бас и да ти дрънкат ламаринити се земи някакъв евтин бошман, ланзар и тн....

В момента съм започнал проект в мойто 460 скоро ще пусна тема съсъ снимки.

Само не разбрах, къде отиде златната среда...?! Колегата явно иска само да подсили баса....който стандартните 13 или максимум 17см (не знам в 460колко са точно) говорители не могат да извадят. Очевидно не се търси качество и очевидно, суб-а вече е на лице Wink
Чакаме проекта Wink

lilker Wrote:Не че искам да се заяждам, но буферите се слагат на вагоните

Big Grin И това е вярно Big Grin , ама ги има и по локомотивите ....и там също има разнообразие от качествени и евтини конструкции Wink
Reply

#8
не!
Качество се търси !
И го намерих!
За колони отпред съм сложил Xplod 35W едната (не ги гледах като ги купувах)
Отзад на кората са 2 елипси Xplod 60W едната

За буфер сложих 15" Thunder 150W

2 бас рефлектора.

За мен не е важно да бие и да ти пукат ушите,а просто nigga style да е г/д запълнен от към страна музика.
В момента качвам клипче в youtube за да видите какво имам впредвид Smile

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=XwGG0g2_m9s" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.youtube.com/watch?v=XwGG0g2_m9s</a><!-- m --> заповядайте колеги Smile
Volvo 460 1.8 Моето БейБи
[Image: bannerfans_80297%20(4).jpg]
Reply

#9
офтопик :oops:
аааа стига ее колега, поне да беше облепил малко гумите преди да пръснеш Жантата, направо е ужасТно така намацано, ама важното е тебе да те кефи
п.п. не го приемай като заяждане Wink
Reply

#10
traffic Wrote:офтопик :oops:
аааа стига ее колега, поне да беше облепил малко гумите преди да пръснеш Жантата, направо е ужасТно така намацано, ама важното е тебе да те кефи
п.п. не го приемай като заяждане Wink

Спох смених гумите и съм ги минал със спрей така че всичко е тип топ Wink
Volvo 460 1.8 Моето БейБи
[Image: bannerfans_80297%20(4).jpg]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)