The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Формула 1

#41
Quote: kombi написа:
Черньото си се прецака сам.Не му издържаха нервите.Искаше да покаже колко по-добър е от останалите и наистина успя.

Я да си признае кой не е гледал състезанието.

Много си прав. Все пак трябва да се гледа състезанието пък тогава да се коментира.

http://formula1.sportal.bg/news.php?id=9236

А ето и едно признание http://formula1.sportal.bg/news.php?id=9242

::beer::
Reply

#42
След като давате примери отдолу прочетохте ли коментарите свързани с тях.Найстина не оправдавам Уебър, но кой не би се възползвал в дадената ситоация да му се отвори един промеждутък и за неговия болид,както сме виждали много пъти и когато двама се карат третия печели.А Хамилтън пак казвам , не трябва да забравя ,че не е сам на пистата и когато притискаше Алонсо трябваше да си дава сметка ,че Уебър няма да седи безучастно.Сега щял да разледва кой го извикал в бокса(Хамилтън де).

П.П.
Кими 2011 в РЕД БУЛ с Фетел.
PASSAT B4 2.0
Reply

#43
Тренировките бяха в що годе добри атмосферни условия , но за място бяха направо отлични - / залята с вода Big Grin Big Grin Big Grin / - и резултатите не закъсняха , изненадите заваляха като дъжд Big Grin Big Grin Big Grin . Мое лично мнение - Уебър показа отлични умения , дано и утре да е така. Но въпреки задните позиции на Алонсо, Хамилтън и Маса те според мен са едни от потенциалните пилоти които ще се намесят за челнитер места утре. ::beer::
Reply

#44
miro343 нищо не коментираш за твойте хора. А те направиха великолепно състезание. Жалко за Уебър че остана втори но нали пък направиха двойна победа. А почитателите на Ферари и на Макларън също трябва да са доволни , все пак да тръгнеш 19 , 20 , 21-ви и да се наредиш на тези позиции на финала никак не е малко. ::beer::
Reply

#45
Ами ,все още съм озадачен......... някак много лесно Уебър пусна Фетел още в първите метри :wink: Гледах няколко пъти ситуацията и...............нищо не мога да кажа ! Big Grin
Също непонятно за мен остана поведението на Алонсо :roll: ........още 15 обиколки преди финала се усети ,че нещо нее наред с колата ,после в завой оборотите му падаха ,после от малка на голяма предвка му се налагаше "двойно амбриране " Big Grin Big Grin и след всичко това реши да изстиска всичко от мотора .........толкова ли нямаше някой от бокса да му каже да пази позиция ........незная :roll:
Иначе интересно ми стана ,че Нико Розберг е видял чудеса в цеховете ,където се правят двигателите на мерцедеса им !
Остава да ги видим и ние ! :wink:
Reply

#46
Аз пък мисля, че Фетел най-накрая счупи каръка. А и при толкова много раздавани точки този сезон направо е цяло чудо малката разлика в челото...... и не само :wink: . Повече претенденти, повече емиции Big Grin Big Grin Big Grin
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#47
Детето чудо Фетел тази година е много добър.Ако колата не му се поврежда той ще е световен шампион.
Наистина повече претенденти по-големи емоции.Сезона ще е много интересен.
Reply

#48
Китай : Шанхай
Дължина 5451 м
Обиколки 56
Рекорд 1:32.238
Св. тренировки 1 16.04.2010 г. 05:00 ч.
Св. тренировки 2 16.04.2010 г. 09:00 ч.
Св. тренировки 3 17.04.2010 г. 06:00 ч.
Квалификация 17.04.2010 г. 09:00 ч.
Състезание 18.04.2010 г. 10:00 ч.
От медицинския картон на кглб ....няма психични отклонения ,просто е глупав
Reply

#49
И при втората свободна тренировка Макларън спечелиха първото място в лицето на Хамилтън , което показва че наистина това нововъведение в болида дава предимство на дългата права в Китай. Но като гледам и Мерцедесите също се справят отлично на трасето. Та така че ако Ред Бул не си оправят още малко настройките по колата ще им бъде трудно да се боря т за челните места в неделя. А най-ми се иска Виталий най-накрая да успее да завърши , пак се закова на златната среда като изостава от най-доброто време с 1.769 . А сравнете времената му с Маса и Алонсо съответно 1.727 и 1.387 което показва че колите на Рено и Ферари силите са им почти изравнени , което е много интересно . Ще видим утре какво ще стане и разбира се в неделя защото пак се очаква дъжд Big Grin Big Grin Big Grin ::beer::
Reply

#50
Фетел още веднъж показа, че е от световна класа =D> . Остава утре автомобила да издържи... :thumbleft:
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)