The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Според мен актът ще падне

#21
miro343 Wrote:ако ще има дело ,най-добре е да наблегнеш на твърдението ,че пред теб е имало друга кола ...и са те спрели избирателно .Нека докажат (щом няма снимка ) че именно ТИ си нарушителя
А като те спрат другия път ,първо ги питай .........а вии платихте ли си осигуровките Big Grin
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

#22
а за "объркването " на талона ,мисля ,че няма какво да се занимаваш................мен ме бяха писали "водач на автобус " с рег.ном (на волвака ) -------и пак се отърваха ! акак си намалих акта ..................това мили деца ще ви разкажа при следващата ни срещааааааа Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin т.е ще ти обясна на ЛС Успех
Reply

#23
Е, аз им цъкнах едно възражение, написано от адвокат, да си проверат радара, да върнат талона на баща ми
Reply

#24
И да не забравиш да ни информираш какво е станало. Щото аз пуснах възражение срещу един мой акт и вече четири месеца чакам , ама отговор няма . :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Карам си с наказателното постановление и това си е. Незнам има ли някаква давност в тези случаи когато нямаш отговор. Фактически има ли някакви срокове които са нарушени . Ако някой знае , може да коментира този казус. ::beer::
Reply

#25
Приятелю какво стана , нищо не обаждаш ?????????? ::beer::
Reply

#26
stefan_nemadakaja Wrote:Приятелю какво стана , нищо не обаждаш ?????????? ::beer::

Ами да, щото няма никакво развитие. Ето, кога ходих да пусна възражението - миналата седмица, и от тогава нищо. Питах жената, която приема възраженията, аджаба, кога и как ще се върне сгрешения талон - тя, ами по пощата ще бъде изпратен. Сега има два варианта - да са видели за какво става дума и да се спотайват - да си кажат, тоя ще дойде за талона и ще вземем неговия, и другия вариант, нали са много оправни, не искам да ги обиждам, ама вече толкова време ни вест, ни кост, да са потънали някъде там, по линията, и талона, и възражението - абе, какво да кажа, нали живееме в България.

А, да кажа, че добре, че баща ми не се занимава с бизнес дела, иначе така хубаво ще ги съдя аз, за пропуснати ползи, тъпанарчетата, му с тъпанарчета
Reply

#27
А защо не пратиш баща си да си вземе талона?!! Как така ще го възпрепятстват?? (нали е доставчик и всеки ден кара 500км и шефа ако разбере че е без талон.....) Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Volvo V40 1,9d 2001 D4192T3
4 cylinders
146 hp / 4100 RPM
350 Nm/ 1660 RPM
1870 cu. cm
powered by PowerChip Germany

Рено Клио, Сеат Ибиса, Опел Тигра, Пежо 306 и....В40
Reply

#28
tronixxx Wrote:А защо не пратиш баща си да си вземе талона?!! Как така ще го възпрепятстват?? (нали е доставчик и всеки ден кара 500км и шефа ако разбере че е без талон.....) Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

#29
Колеги, каква е санкцията при каране без книжка
Reply

#30
Закон за движение по пътищата:
Чл. 177. (Изм. - ДВ, бр. 43 от 2002 г., в сила от 26.04.2002 г.) (1) Наказва се с глоба от 100 до 300 лв.:
1. който управлява моторно превозно средство, след като е лишен от това право по съдебен или административен ред;
2. който управлява моторно превозно средство, без да притежава съответното свидетелство за управление или то е отнето по реда на чл. 171, т. 1 или 4;
....
(3) Когато нарушението по ал. 1, т. 1, 2 и 3 и ал. 2 е извършено повторно, наказанието е глоба от 150 до 1500 лв.
Volvo S40 1.9TD 98'
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)