The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Какво CD да си купя?

#81
Най-после ми донесоха SONY GT300. Кас'тфончето е супер :lol: Много съм доволен. Сега му търся колонки, че ще обърне мембранките на фабричните :wink:.
В тая връзка имате ли идея за някакви около 50W три-четири лентови говорители?
Мечтата ми е да карам Краз в центъра на София!!!
Reply

#82
Най-после ми донесоха SONY GT300. Кас'тфончето е супер :lol: Много съм доволен. Сега му търся колонки, че ще обърне мембранките на фабричните :wink:.
В тая връзка имате ли идея за някакви около 50W три-четири лентови говорители?
Мечтата ми е да карам Краз в центъра на София!!!
Reply

#83
хъх и аз се оглеждам ама 4-лентови несъм мяркал още, има тук там 3-лентови 130мм и 160мм ама 4 не засега, поне не и в нормален ценови диапазон. незнам за цени над 100-на евро на колона което си е прекалено за мен в момента ;о(
Reply

#84
хъх и аз се оглеждам ама 4-лентови несъм мяркал още, има тук там 3-лентови 130мм и 160мм ама 4 не засега, поне не и в нормален ценови диапазон. незнам за цени над 100-на евро на колона което си е прекалено за мен в момента ;о(
Reply

#85
цд-то ти свети зелено защото има настройка от която се променя цвета на светлината...така 4е си я намери и ако искаш я смени Big Grin
[Image: V.gif][Image: 0.gif][Image: L.gif][Image: V.gif][Image: 0.gif] [Image: 36_2_29.gif]
Reply

#86
цд-то ти свети зелено защото има настройка от която се променя цвета на светлината...така 4е си я намери и ако искаш я смени Big Grin
[Image: V.gif][Image: 0.gif][Image: L.gif][Image: V.gif][Image: 0.gif] [Image: 36_2_29.gif]
Reply

#87
Няма друг цвят, зелено си е фабрично, а и на мен ми трябваше такова щото таблото ми свети зелено. Доколкото знам светлините се сменят на по-скъпите модели.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#88
Няма друг цвят, зелено си е фабрично, а и на мен ми трябваше такова щото таблото ми свети зелено. Доколкото знам светлините се сменят на по-скъпите модели.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)