The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ПРОЛЕТНА ИЗНЕНАДА !

#1
ЧЕСТИТА ПЪРВА ПРОЛЕТ!/ хванахме се за зелено / Smile И С ПРОЛЕТТА И ЗАГАДКИТЕ!
ПАЛЯ СУТРИНТА И ВСИЧКО Е ОК.! ТРЪГВАМ И СЛЕД 3-4 КМ СВЕТВА ЛАМПИЧКА НА ТАБЛОТО /DSA/ И ЛЮБИМАТА МИ ШВЕДКА ПОЧВА ДА РАБОТИ КАТО СТАР РУСКИ -ЗАЗ- :roll: А АЗ В ЧУДЕНКА ??? НЕ ВЪРВИ И НЕ ВЪРВИ ..... ОБАЧЕ СЛЕД 2-3КМ. .....Ч У Д О !!! ОТНОВО Е ОТЗИВЧИВА И ЦЕПИ АСФАТА ! УСПОКОИХ СЕ УСМИХНАХ СЕ И НАТИСНАХ ГАЗТА ЗА ОЩЕ УДОВОЛСТВИЕ НО НЕ ЕЕЕЕЕ -ОТНОВО КАТО /ЗАЗ/ !?!
АКО НА НЯКОГО МУ СЕ Е СЛУЧВАЛО НЕЩО ПОДОБНО НЕКА СПОЛЕДИ !
ШВЕДКАТА Е V 40 2.0 - 140 hp.-97 МИ НАБОР! :lol:
Reply

#2
За лампата на STC-то ли става дума(колана хлъзгав път,в жълт триъгълник), постоянно ли светеше лампата или премигваше? След като започна да работи нормално колата лампата изгасна ли?
Volvo V40 - 96г., 2000 куб., 140hp на GPL, С4Н10-С12Н26 за алтернатива...
Reply

#3
vep Wrote:За лампата на STC-то ли става дума(колана хлъзгав път,в жълт триъгълник), постоянно ли светеше лампата или премигваше? След като започна да работи нормално колата лампата изгасна ли?

ДА ЗА СЪЩАТА ЛАМПА ИДЕ РЕЧ.
ПОСТОЯНО СВЕТИ-КОГАТО СЕ "МЪЧИ" МИЛАТА ! И ИЗГАСНА КОГАТО НЕЩАТА ЗАПОЧНАХА ДА МИ ХАРЕСВАТ ..... ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ЗА КРАТКО !
Reply

#4
senturion Wrote:ДА ЗА СЪЩАТА ЛАМПА ИДЕ РЕЧ.
ПОСТОЯНО СВЕТИ-КОГАТО СЕ "МЪЧИ" МИЛАТА ! И ИЗГАСНА КОГАТО НЕЩАТА ЗАПОЧНАХА ДА МИ ХАРЕСВАТ ..... ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ЗА КРАТКО !

Ами изключи го. Трябва да има копче някъде за целта. След което - диагностика. И... пишете нормално де. Ако малките букви са ви дребни отготре има едно падащо меню "view" в него ще намерите едно "text size" и оттам може да смени големината на буквите...(поне при експлондера е така) :wink:
Reply

#5
Tisho Wrote:
senturion Wrote:ДА ЗА СЪЩАТА ЛАМПА ИДЕ РЕЧ.
ПОСТОЯНО СВЕТИ-КОГАТО СЕ "МЪЧИ" МИЛАТА ! И ИЗГАСНА КОГАТО НЕЩАТА ЗАПОЧНАХА ДА МИ ХАРЕСВАТ ..... ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ЗА КРАТКО !

Ами изключи го. Трябва да има копче някъде за целта. След което - диагностика. И... пишете нормално де. Ако малките букви са ви дребни отготре има едно падащо меню "view" в него ще намерите едно "text size" и оттам може да смени големината на буквите...(поне при експлондера е така) :wink:

ОПИТВАХ ДА ГО ИЗКЛЮЧА - НЕ СЕ ПОЛУЧАВА ! ДИАГНОСТИКА - УТРЕ ИЛИ ВДРУГИ ДЕН.
А ЗА РАЗМЕРА НА ТЕКСТА - ПРОСТО ТАКА СЕ ЧЕТЕ ПО-ЛЕСНО БЕЗ ОЧИЛА :o :o :o
Reply

#6
senturion Wrote:ОПИТВАХ ДА ГО ИЗКЛЮЧА - НЕ СЕ ПОЛУЧАВА ! ДИАГНОСТИКА - УТРЕ ИЛИ ВДРУГИ ДЕН.
А ЗА РАЗМЕРА НА ТЕКСТА - ПРОСТО ТАКА СЕ ЧЕТЕ ПО-ЛЕСНО БЕЗ ОЧИЛА :o :o :o

Само, че писането само с главни букви се приема за крещене... Sad За четене без очила си има настройки. :wink:
Reply

#7
Tisho Wrote:
senturion Wrote:ОПИТВАХ ДА ГО ИЗКЛЮЧА - НЕ СЕ ПОЛУЧАВА ! ДИАГНОСТИКА - УТРЕ ИЛИ ВДРУГИ ДЕН.
А ЗА РАЗМЕРА НА ТЕКСТА - ПРОСТО ТАКА СЕ ЧЕТЕ ПО-ЛЕСНО БЕЗ ОЧИЛА :o :o :o

Само, че писането само с главни букви се приема за крещене... Sad За четене без очила си има настройки. :wink:

СЪГЛАСЕН СЪМ- ПРОСТЕТЕ МИ ! ЩЕ СЕ САМОНАКАЖА С ...................ОЩЕ ЕДНА БИРА!
Reply

#8
Първо си почисти датчиците на АБС-а, и провери буксите им! Второ , нетръгвай преди да изгасне ОНАЗИ лампа, че вкарваш грешка в компа! Трето- НАЗДРАВЕ и успех с диагностиката :partyman:
Volvo V40 - 96г., 2000 куб., 140hp на GPL, С4Н10-С12Н26 за алтернатива...
Reply

#9
Колега, аз имам същата кола и имах същия проблем - както си караш колата забива муцуната и едвам крета, след малко, докато още се чудиш какво става двигателя пак има мощност. При мен се оказа бобина - прекъсва и двигателя остава на два цилиндъра.
Reply

#10
jorji82 Wrote:Колега, аз имам същата кола и имах същия проблем - както си караш колата забива муцуната и едвам крета, след малко, докато още се чудиш какво става двигателя пак има мощност. При мен се оказа бобина - прекъсва и двигателя остава на два цилиндъра.
И аз имах същия проблем-бобина.Сменява се лесно и колата литва като куршум.Успех Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)