The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Чистачки.

#31
Колеги за предното стъкло изборът е голям... аз съм с шампионки от 2-3 години и са екстра, но за фаровете не знам от къде да си намеря.
Опитах да режа от голяма, но не е много добре.
Страх ме е да попитам в фото мое за цена, а във вадис не се ориентирах за парт. номер. Някой сменял ли е ? Колко пари му излезе ?

Карам S60 2.4 бензин 2001г.
Reply

#32
enigmatic Wrote:Колеги за предното стъкло изборът е голям... аз съм с шампионки от 2-3 години и са екстра, но за фаровете не знам от къде да си намеря.
Опитах да режа от голяма, но не е много добре.
Страх ме е да попитам в фото мое за цена, а във вадис не се ориентирах за парт. номер. Някой сменял ли е ? Колко пари му излезе ?

Карам S60 2.4 бензин 2001г.


Колега, да не се обидиш от мнението ми, но за мен чистачките на фаровете са една изгъзица.

Просто зимата, по-често ще посещаваме автомивки.Това е важон, освен , за да ни е чиста колата и фаровете и стъклата в частнос, така и за да си пазим колите от лугата.

А фхаровете- не ги оставяйте чак толкова мръъсне, че да не пропускат светлина.
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#33
enigmatic Wrote:Колеги за предното стъкло изборът е голям... аз съм с шампионки от 2-3 години и са екстра, но за фаровете не знам от къде да си намеря.
Опитах да режа от голяма, но не е много добре.
Страх ме е да попитам в фото мое за цена, а във вадис не се ориентирах за парт. номер. Някой сменял ли е ? Колко пари му излезе ?

Карам S60 2.4 бензин 2001г.

Преди време питах за чистачки на фарове за В70 99г нямаха но цената беше 27 лв и си записаха да доставят няколко бройки въпреки че им казах че не държа на тях за да ги поръчват.
Reply

#34
Не се обиждам, но често пътувам извън града из цялата страна и когато съм на път и ме изпръска някой бус или тир :tfrag: Както се сещаш през ноща и между градовете няма автомивки.
Да си търкам фаровете ръчно при наличие на подобна екстра си е безумно...

Някой може ли да ми даде парт номер? Ако са 20-50 лв. си струва Smile
Reply

#35
Razsipnik Wrote:А фхаровете- не ги оставяйте чак толкова мръъсне, че да не пропускат светлина.

Колега те чистачките за фарове за това са направени щом имаш нужда от почистване на прозореца се предполага че и фаровете ти се цапат и когато пуснеш разтвор на предния прозорец се пуска и течност на фаровете.
Reply

#36
Намерих как се води във ВАДИСА
headlamp wipers headlamp washers

Каталожен номер: 274433
Наименование: ЧИСТАЧКИ фар КОМ.
Цена с ДДС: 29.46 лв.

Заместващ номер
9484441
274188
3345146

Няма намерена наличност
Reply

#37
Фабричните чистачки за предно стъкло са с партномер 30784428 и цена за комплект в Мото-Пфое - 81.0 лв.
Чистачките за фаровете за всички модели са еднакви. Колегата е написал цената.
Относно ефекта им - изключително полезни и удобни са. Само който не е имал тази "екстра" не знае за какво предимство става въпрос.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#38
Моето мнение е, че от оригиналните чистачки по-добро решение няма...
Volvo. for life
Reply

#39
Прав си по-принцип, но не е задължително и заместващите да са по-лоши...
Волво поръчват на примерно хела да им направята 1000000 фара и да са брандирани с парт номера на волво и марка и струват 100 пари.
Обаче отиваш и си купуваш същия фар от хела с парт номер на хела и струва 65 пари.

Въпорсът е в това, че не знаем кой произвежда частите и дали изобщо се внасят на българския пазар...

Иначе ментета и копия колкото искаш, но качеството им е колкото струват, дори по-лошо.
Reply

#40
Вчера взех и днес сложих и пробвах Smile

1 брой за V70-bosch aero twin 53 сантиметра са и двете ,цена 62 лв
1 брой за BMW E39 47 лв лява 65 см дясна 55см. bosch twin
Има 10 % клубна отстъпка ?

<!-- m --><a class="postlink" href="http://picasaweb.google.com/antongalabov/gHyRgG#" onclick="window.open(this.href);return false;">http://picasaweb.google.com/antongalabov/gHyRgG#</a><!-- m -->

Първите впечатления са чистачките са страхотни чистят страхотно,не се чуват че работят пробвах ги при лек дъждец днес 6+.Ще видим колко време ще изкарат със старите Бош еко изкарах 27 месеца.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)