The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тампони двигател

#1
Здравейте колеги,

оказва се че съм за смяна на тампоните на двигателя и ми се иска да изпратя онлайн запитване към Мото пфое, но не им знам каталожните номера. Някой може ли да помогне?

Колата е с двигател ��D4192T2, 1999 година

Интересуват ме: преден,странични и заден тампон.
Volvo V40 '99 1.9 TDi
Reply

#2
79.55/ 202.73/ 143.71/ 61.59 лв.
:naka:
Reply

#3
��Благодаря много! Надявам се това е цената в Мото пфое? Не е малко, но в интерес на истината очаквах да са по скъпи
Volvo V40 '99 1.9 TDi
Reply

#4
Десния тампон на двигателя май на доста места се продава на цена около 290-300 лв. Цената в МП доста ме изненадва. Като гледам, най- скъпия тампон е 202 лева. :roll:
Reply

#5
Лично мое мнение, че цените в МП са толкова високи за да могат другите фирми да си продават стоката. Цените например в Скан тех са доста по-ниски и това не е за сметка на качеството. Пак казвам, това е лично мое мнение и никого не ангажирам с него.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#6
Причината да питам за Мото пфое е следната:

- точно както каза колегата цената на десния е около 290 лв почти навсякъде, а при тях 202
- от Скан Тех съм разочарован: зъбно колело - от три модела едвам открихме правилното, визията нямаше нищо общо с моето, поне като параметри стана, външно тялона термостат - пълен боклук, шупли, превъртащи гайки и т.н.
- вслучая предпочитам оригинална част, отколкото менте което пак да сменям.

Иначе Мото пфое имат безумни цени за някои неща като например 16 лв за лампичка за табло...
Volvo V40 '99 1.9 TDi
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)