The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Made in PRC

#71
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.dnevnik.bg/skorost/2010/11/29/1001536_volvo_puska_uduljena_versiia_na_s80_v_kitai/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.dnevnik.bg/skorost/2010/11/2 ... 0_v_kitai/</a><!-- m -->
It's a style
It's a way of living
It's Volvo

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=TrOZ9qgNP8U&feature=BF&list=PL4A78A69078C9429B&index=29" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.youtube.com/watch?v=TrOZ9qgN ... B&index=29</a><!-- m -->

[Image: main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=24942]
Reply

#72
В тази тема май само аз не съм се изказал Smile
Аз не знам защо сте толкова враждебно настроени към китайците. Смятам, (а повярвайте ми има на каква основа), че индустрията им е с години напред пред много други. Не съм съгласен, че всичко се базира на кражба и/или покупка на идеи. Те имат забележителни инженерни постижения, продукт изцяло на КНР. Така, че ако мога да си позволя след време да си взема ново "китайско" Волво - не бих се поколебал.
Съвсем друг въпрос е световната криза на качеството, която в тази тема няма да коментирам...

П.П. Малко по-назад зачетох мнение на колега, че щяло да го е срам или да му се подиграват за тези китайски истории. Първо, за да се хване човек на такава заигравка трябва да е с някакви изкривени представи за света. Второ, искам да карам последния модел на "китайско" Volvo и искам да дойда и да видя лицето на този, който ще ми се подиграва за това.
По-скоро бих минавал бавно по няколко пъти на ден около къщите на хората, които преди време са ми казвали, че от мен няма да излезе човек Big Grin
Reply

#73
В тази тема май само аз не съм се изказал Smile
Аз не знам защо сте толкова враждебно настроени към китайците. Смятам, (а повярвайте ми има на каква основа), че индустрията им е с години напред пред много други. Не съм съгласен, че всичко се базира на кражба и/или покупка на идеи. Те имат забележителни инженерни постижения, продукт изцяло на КНР. Така, че ако мога да си позволя след време да си взема ново "китайско" Волво - не бих се поколебал.
Съвсем друг въпрос е световната криза на качеството, която в тази тема няма да коментирам...

П.П. Малко по-назад зачетох мнение на колега, че щяло да го е срам или да му се подиграват за тези китайски истории. Първо, за да се хване човек на такава заигравка трябва да е с някакви изкривени представи за света. Второ, искам да карам последния модел на "китайско" Volvo и искам да дойда и да видя лицето на този, който ще ми се подиграва за това.
По-скоро бих минавал бавно по няколко пъти на ден около къщите на хората, които преди време са ми казвали, че от мен няма да излезе човек Big Grin
Reply

#74
Нали видяхте с много пари на какво са способни китайците в "2012"? Smile
Volvo. for life
Reply

#75
Нали видяхте с много пари на какво са способни китайците в "2012"? Smile
Volvo. for life
Reply

#76
angel.georgiev Wrote:Нали видяхте с много пари на какво са способни китайците в "2012"? Smile
Чак в 2012 година не мога да погледна,че ми се е размътил галактическия жироскоп... Big Grin Big Grin Big Grin
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#77
angel.georgiev Wrote:Нали видяхте с много пари на какво са способни китайците в "2012"? Smile
Чак в 2012 година не мога да погледна,че ми се е размътил галактическия жироскоп... Big Grin Big Grin Big Grin
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#78
Kangalov Wrote:
angel.georgiev Wrote:Нали видяхте с много пари на какво са способни китайците в "2012"? Smile
Чак в 2012 година не мога да погледна,че ми се е размътил галактическия жироскоп... Big Grin Big Grin Big Grin

Аз имах предвид филма Wink
Volvo. for life
Reply

#79
angel.georgiev Wrote:Аз имах предвид филма Wink
Е той колегата като му е наред "жироскопа" и по напред вижда Big Grin Big Grin Big Grin
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)