The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Made in PRC

#21
Засега разчитам на това, че карам един от най-здравите автомобили произвеждани някога, който освен това е и относително нов (просто по-нов няма как да бъде) и много запазен. Като се счупи той и ако все още имам нужда от автомобил, ще се насоча към BMW, въпреки че докато все още се намират 940-ки, респективно 960-ки и V90-ки в движение - няма сила, която да ме накара да си купя BMW.

Просто Волво за мен вече отдавна не съществува, като алтернатива, при избор на нов автомобил.
There's someone in my head but it's not me...
Reply

#22
Мен пък няма сила за сега която да ме накара да сменя марката...
Трябва да се изложат нещо много яко или да изчезнат за да се откажа от Волво,а за сега това не се е случило.
Мислил съм си какво бих си купил ако нямаше Волво и СААБ...може би Бентли Smile не виждам друг достоен заместник...може би Ягуар...не ,че и той не беше засегнат от кризата. :wink:
Reply

#23
Не е лоша ношината, даже напротив... нови инвестиции Smile
Volvo. For Life
Reply

#24
Това си е мое мнение но ВСИЧКИ НОВИ КОЛИ СА ТРОШКИ а че Волво не е това икоето беше ( здравина и
ндивидуалност) това всички го знаят а след като ще виждаме MADE IN P.R.C. бедна ми е фантазията ще си карам стара машина и няма и да помислям за китайче

дано да е за добро ...
Reply

#25
Щом и хората в този сайт се обръщат срещу Волво...
Какво остава за неутралните или противниците??? Егати :violent3:
Това пък най-малко съм го очаквал.
Reply

#26
Изчакайте да видим как се развиват нещата,какво ще направят наистина а не само от слуховете,все пак новите собственници имат вече една луксозна макар и китайска марка...
На много места се съобщава,че ще се остави моделите да се развиват изцяло в Швеция...да налеят няколко милиарда в нови модели...
Не трябва да сваляме гарда(г....те)
И точно сега когато всеки поплювко плюе по Волво...точно сега не трябва и ние да го правим-колкото да ни харесва или не това което се случи.
Reply

#27
VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!VOLVO FOR LIFE!    
Reply

#28
Аз мога най-малкото да съм доволен, че остава името, а не изчезва напълно. Оптимис съм и мисля, че Волво, ще продължи да ни радва макар и китайско.
Reply

#29
Гледам този прекрасен автомобил от снимката и все повече се убеждавам, че днешните екземпляри по абсолютно никакви белези не могат да се идентифицират с него. Кое тогава може да ме накара да не плюя срещу марката? Аз не съм някакъв фанатик на тема Волво и да тръгна да се кефя на марката само заради името й и независимо от това, което ми предлага с днешна дата. Със сигурност няма да направя компромис с личните си разбиранията за хубав автомобил, само и само, защото Волво са решили да си сменят изцяло концепцията. Няма лошо, щом Волво са решили да се ориентират към съвсем различна целева група - нямам нищо против, просто ще ми се наложи и аз да се ориентирам към съвсем различна марка автомобили.
There's someone in my head but it's not me...
Reply

#30
Moxy нещо не мога да те разбера. В по-горен пост си писал че евентуално ще смениш марката автомобили с BMW:
Quote: Кое тогава може да ме накара да не плюя срещу марката? Аз не съм някакъв фанатик на тема Волво и да тръгна да се кефя на марката само заради името й и независимо от това, което ми предлага с днешна дата. Със сигурност няма да направя компромис с личните си разбиранията за хубав автомобил, само и само, защото Волво са решили да си сменят изцяло концепцията

Няма нищо лошо да си купиш BMW , но не мислиш ли че и те са си сменили изцяло концепцията ? Човек ако погледне малко по-реалистично на нещата , ще забележи , че във всеки един период от време почти всички марки автомобили са със сходни концепции или иначе казано със сходни дизайнерски решения.

А това със плюенето срешу марката просто не е етично . Прогресът в автомобилостроенето не може да бъде спрян. Този процес е необратим.

И не на последно място , не мога да разбера защо се дърлите помежду си ? Някой продава нещо , друг го купил. Имал пари - дал , както се казва.Много важно че ги купили китайците - голяма работа.Ами що не ги купиха българите?
Не забравяйте че почти 30% от производството на апаратура за космическата индустрия е китайско , от което следва сами да си направим извода дали могат да произвеждат нещо качествено или не. ::beer::
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)