The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ПОКАНА ЗА НАЦИОНАЛНА СРЕЩА 2010

#21
Такаааа, най-после и аз да се включа. Нашето присъствие ще е за три нощувки, за двама възрастни, 10 годишна дама и 2 годишен господин.
За целта ни е необходим апартамент, най-вероятно. А пък за хранененто си солидаризираме с мнозинството - т. е. както гледам това ще е най-вероятно шведска маса.
Big Grin Big Grin

#22
И моя ред дойде 8) - нощувка на 26 в двойна стая "комфорт" за двама ни (в сайта пише че има така, ако не се предлага - в "стандарт") и шведска маса за вечерта!

p.s. май ще правим палатки на някоя друга сбирка :lol:

#23
Едно млалко уточнение.
за всички записали се след 15 ти април,да се готвят с наказателна лихва от 2 каси бира и един кашон водка.
Лично ще разписвам разписките за платените глоби.


Да напомня и на тези ,които самостоятелно организират преспиването си ,да запишат вечеря за 26 ти за ресторанта.След запълване на капацитета му,ще мислим с управата на хотела каква ще я вършим.
Да не се получи така,че да стигнете до Рим и да не видите Папата...
Big Grin Big Grin Big Grin

#24
Ама аз така съм зажаднял за Волво среща, че май се увлякох.
Явно нощувките са само две, а дните три - така, че поста ми да се чете "ДВЕ НОЩУВКИ"....
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

#25
Мен ме запишете с двете ми деца за 26-ти една нощувка и три куверта за шветска маса.Вале, ти прецени в каква стая . Благодаря ти за търпението.

#26
Искам и аз да направя заявка за 26-ти ,за сам човек с възможност евентуално да се комбинирам с някои за нощувката.И съм за Шведска маса

#27
Kangalov Wrote:Едно млалко уточнение.
за всички записали се след 15 ти април,да се готвят с наказателна лихва от 2 каси бира и един кашон водка.
Лично ще разписвам разписките за платените глоби.


Да напомня и на тези ,които самостоятелно организират преспиването си ,да запишат вечеря за 26 ти за ресторанта.След запълване на капацитета му,ще мислим с управата на хотела каква ще я вършим.
Да не се получи така,че да стигнете до Рим и да не видите Папата...
Big Grin Big Grin Big Grin

Ако кажиш, че и глобите лично ще ги провиряваш - искам да те видя в какво състояние ще си по средата на проверките ....... Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

#28
За малко да изтърва влака :lol:

Една нощувка -двойна стая стандарт на 26 за мен жената и 6.5 год. ми син. За Шведската маса.
Човек е толкова голям колкото големи са и мечтите му !
Не е важно колко години си живял а колко са били моментите когато ти е спирал дъха !

#29
двойна стая стандарт за 26.06. и хапване на шведска маса, моля Smile Smile
460 B18U
... Хора, обединявайте се! Вижте: нулата е нищо, но две нули вече значат нещо...
[Image: 16283]

#30
Дааааа, дойде моя ред!!!
Две нощувки 25 и 26 юни двойна стая стандарт с фотьойл и шведска маса .... :roll:


И без разните му там коментарии от страна на Кангалов , щото ще го удавя в афганистанска бира с изтекъл срок..... :wink:



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)