The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Специално за всички Колеги с 7-мици

#21
ако си с инжекцион главата ще я взема може би
REDBLOCKS have more fun!!!
Reply

#22
turbobanana8 Wrote:ако си с инжекцион главата ще я взема може би
Колегата я е закарал в морага преди много време няма я вече . Преди околу 3-4 месеца ми прати на лично и ми каза ,че не живее и в България вече.
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#23
killara Wrote:
turbobanana8 Wrote:ако си с инжекцион главата ще я взема може би
Колегата я е закарал в морага преди много време няма я вече . Преди околу 3-4 месеца ми прати на лично и ми каза ,че не живее и в България вече.
Жалко щото можеше да взема доста неща само трябваше да я видя на живо Cry
REDBLOCKS have more fun!!!
Reply

#24
Здравейте на всички, имам Волво 760 бензин 1986г., светло сиво за резервни части. Колата е с всичко по нея още. Бракувахме е преди месец тъй като собственика живее в чужбина и колата не се караше, иначе преди 3 г. бе в движение. Ако някои проявява интерес - тел.0894427826. Намира се в Пловдив.

Моля използвайте "ч" вместо "4" и си пуснете тема в раздел "Продава". Така имате по-голям шанс някой да Ви потърси.
Велислав Енчев
Reply

#25
елиа Wrote:Здравейте на всички, имам Волво 760 бензин 1986г., светло сиво за резервни части. Колата е с всичко по нея още. Бракувахме е преди месец тъй като собственика живее в чужбина и колата не се караше, иначе преди 3 г. бе в движение. Ако някои проявява интерес - тел.0894427826. Намира се в Пловдив.

Моля използвайте "ч" вместо "4" и си пуснете тема в раздел "Продава". Така имате по-голям шанс някой да Ви потърси.
Велислав Енчев
Аз имам интерес , прати ми снимки на лично . Ако колата все още работи може да се разберем и нещо за цялата кола
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#26
Ей, Чавдаре къде се изгуби бе човек! Прибра ли се в БГ? Телефона ти същия ли е? Утре ще ти се обадя!
Volvo 945 '97, B200FT, 155hp
Volvo 960 '93, B204FT, 190hp

savarturbo.se
turbobricks.com

It’s not the fart that kills, it’s the smell!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)