The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хидревлично масло за S80

#1
Здравейте колеги , имам S80 но се чудя какво е маслото за хидравликата на волана и на автоматичните скорости.Ако знаете - споделете. 2001г 2.4 автоматик бензин 140кс.(много и се радвам-просто е супер)-има ли някакви особености?
Reply

#2
Аз съм със абсолютно същата кола с разликата, че е с ръчни скорости. Наскоро и аз доливах хидравлично масло. Купих го от близкият сервиз на Волво (не живея в Бг.) с марка на маслото - Волво (произведено в Германия), като самото масло е АТФ, нищо специално, даже се ползва за хард-топ кабриолетите. Не знам дали в МП ще имат същото масло, аз го платих около 45лв. за 1л.
Мой съвет е да си купиш масло от МП, без да търсиш други, защото има мн видове, на мен ми предлагаха Валволин със няколко стандарта на етикета, които уж покриват и Волво,Ауди,Мерцедес и т.н., но никъде не пишеше какво всъщност има в опаковката и не исках да меся различни течности.
Успех с изборът, дано съм ти помогнал Smile
2001 S80
Reply

#3
И аз като колегата го купих извън БГ. Директно от Volvo струваше около 35 лева. Изглежда ето така: http://www.volvopartshop.com/volvo-power...-770-p.asp, зелено е на цвят и не мисля че е напълно съвместимо със стандартните масла, или поне така пише из нета. Това е за кормилната рейка, не знам дали същото е и в скоростите.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)