The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Удря ток на слизане...

#11
yovcho Wrote:По дискавъри мисля,че беше предаването,че най много запалвания стават на бензиностанция от точно това статично електричество и то предимно при по млади водачи,които слизат от колата без да се хванат за вратата или купето, оставят вратата отворена и отварят резервоара и бензинови пари+статично електричество :roll:май бяха mitbusters
Е то остава и да се запалим... Big Grin Big Grin Big Grin Не е смешно щото наистина е възможно тва, но как да го избегнем се питам???
Volvo V40 1,9d 2001 D4192T3
4 cylinders
146 hp / 4100 RPM
350 Nm/ 1660 RPM
1870 cu. cm
powered by PowerChip Germany

Рено Клио, Сеат Ибиса, Опел Тигра, Пежо 306 и....В40
Reply

#12
Едно време се продаваха едни гумени ленти с надпис антистатик
слагаха ги по задните брони на ладите голям кич беше но вършат работа.Успех Smile
460 1.8 моно 1994 година с газ и на всичкото отгоре и върви
850 2.5 бензин газ
Reply

#13
Приемете го като профилактика срещу евентуален ревматизъм Big Grin :twisted: Big Grin
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#14
tronixxx Wrote:ЕЕЕЕЕ тва е безобразие вече....аз мисля гол да карам, да видим ше удря ли? Big Grin Big Grin Big Grin


Това ще е голяма атракция, но не мисля, че ще те отърве от статичното. Big Grin

Проблема идва от тапицерията на седалките. Когато е кожа няма проблеми. Но ако е са някакви изкуствени материи тогава преоблема е налице. В офиса имам едни столове заради които изгорих няколко FPGA-та и серииния порт на компа...
Reply

#15
Първо се хвани за вратата и тогава слизай.
Трудно, но по-лесно се свиква отколкото на това все да те трепе тока Smile
volvo for life
Волво В70 '98 2,0 10V
И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки!
Reply

#16
tonyfireman Wrote:Първо се хвани за вратата и тогава слизай.
Трудно, но по-лесно се свиква отколкото на това все да те трепе тока Smile


Честно казано Тони, като се хвана за вратата/естествено за метална част от нея/ тогава най-силно ме удря тока :wink: Big Grin
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#17
Може да се ползват такива спреиове, но незнам какъв ще е ефекта.
http://www.amazon.com/dp/B0013IRBG4/?tag=hashemian-20
http://www.sewessential.co.uk/Category.a...e=5&page=1

Другия вариант който гарантирам на 100%, че действа е връзваш един синжир за крака си. При спиране и отваряне на вратата първо пускаш синжира да опре в земята след което слизаш. :wink: :roll: :mrgreen:
Reply

#18
И при мен е така, от шофьорската врата/...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)