The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FaceBook: Да съберем 100 000 истински фена на Volvo в БГ

#21
MaxBass Wrote:слабо слабо...имам приятел който си пусна тема ,че е пич и за два дена имаше над 200 човека ...та прави сметка Big Grin
Хубавите неща стават бавно , то за простотии винаги е имало повече желаещи :wink:
По добре късно, от колкото никога
VOLVO 142 CUPE 65kw 1980g.                                                                                           VOLVO 144 65kw 1970g.                                                                                                   VOLVO 855 T5R 211ks. 1996g
VOLVO 960 178ks 1996g.                                                                                                         VOLVO 855R за части.
VOLVO FOR LIFE
Reply

#22
ageorgiev2010 Wrote:
MaxBass Wrote:слабо слабо...имам приятел който си пусна тема ,че е пич и за два дена имаше над 200 човека ...та прави сметка Big Grin

Ти вместо така да приказваш кажи какви DLS-и да си сложа в колата?
Ще го мислим неделя сигорно ще мина Big Grin в 7 тръгвам от софия и към 9-10 ще съм на линия Big Grin меркалия ли си за кафенце по това време ...ако имаш задачи няма грижи аз няма да съм сам и ще убием времето Smile пък сега като се замисля може да отбия през пазарджик да видя един фр...ще се чуем Smile
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...
Reply

#23
MaxBass Wrote:
ageorgiev2010 Wrote:
MaxBass Wrote:слабо слабо...имам приятел който си пусна тема ,че е пич и за два дена имаше над 200 човека ...та прави сметка Big Grin

Ти вместо така да приказваш кажи какви DLS-и да си сложа в колата?
Ще го мислим неделя сигорно ще мина Big Grin в 7 тръгвам от софия и към 9-10 ще съм на линия Big Grin меркалия ли си за кафенце по това време ...ако имаш задачи няма грижи аз няма да съм сам и ще убием времето Smile пък сега като се замисля може да отбия през пазарджик да видя един фр...ще се чуем Smile


Може, защо не. Остави някакъв телефон за връзка. Моя е 0888 393 593 Ангел
Volvo. For Life
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)