The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тема за безмислени въпроси и отговори.

100Y0 Wrote:Под, над, около батко Big Grin :twisted: Big Grin

Беше там...,ама вече е в банята Big Grin Big Grin Big Grin
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

Несериозници такиФа ,едно барбекЮ не моеМ да спетнем ПФФффффУуууууууу
:evil: :twisted: Tongue :lol: :roll: :roll: :roll: :roll:
760 / D24TIC
Бялото Дете

Моля,пишете грамотно и на Български език.
Reply

Дани Wrote:Несериозници такиФа ,едно барбекЮ не моеМ да спетнем ПФФффффУуууууууу
:evil: :twisted: Tongue :lol: :roll: :roll: :roll: :roll:

Нали аз дойдох бре 8) ,кво повече искаш :twisted: Big Grin
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

Я да ковна един въпрос към разбирачите, че много заспорихме с комшиите... Като бях на морето набутах в хладилната камера две бутилки уиски (Пади и Тюламор) и един джин Бомбай.
След един ден отварям да си сипвам питие и ахнах - уискитата станали на кокъл грам течност няма всичкото лед, а с Бомбая никакъв проблем.
Да смятам ли, че ирланската литература е писана некъде в Бг от неизвестен автор при това???
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

Колега ако става въпрос за обикновена камера температурата е около -4/-5 градуса и не би тр. да замръзва дори и да е от БГ.За фризер също трудно щото пиячката е 40 об/мин.:lol: Би трабвало да се точи като олио.Според мен някой през ноща е кръкнал по малко от уискитата и е допълнил с вода да не става проблем! Wink хи хи!
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

bell Wrote:Я да ковна един въпрос към разбирачите, че много заспорихме с комшиите... Като бях на морето набутах в хладилната камера две бутилки уиски (Пади и Тюламор) и един джин Бомбай.
След един ден отварям да си сипвам питие и ахнах - уискитата станали на кокъл грам течност няма всичкото лед, а с Бомбая никакъв проблем.
Да смятам ли, че ирланската литература е писана некъде в Бг от неизвестен автор при това???
Тая скочовица е била гола вода, буквално!!!

There is no place like 127.0.0.1
Reply

Значи Стефане ситуацията е следната: понеже производителите на скоч знаят че потребителите не консумират с мярка,а се наливат докато има :mrgreen: ,и понеже ЕС в секретен доклад определят "наливането" като проблем :mrgreen: ,масовото уиски е безалкохолно Big Grin
Ако не те кефи замръзналия скоч-дай ми го :o ,аз имам "инсталация" за унищожаването му :mrgreen:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

Абе колеги най е добре безалкохолно уиски от Катуница .. хахахахаххахаха Big Grin Big Grin ..не може да замръзне никога.. Big Grin Big Grin
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply

kire Wrote:Значи Стефане ситуацията е следната: понеже производителите на скоч знаят че потребителите не консумират с мярка,а се наливат докато има :mrgreen: ,и понеже ЕС в секретен доклад определят "наливането" като проблем :mrgreen: ,масовото уиски е безалкохолно Big Grin
Ако не те кефи замръзналия скоч-дай ми го :o ,аз имам "инсталация" за унищожаването му :mrgreen:

Абе Кире и аз ги минах през тази инсталация, но ги изпих с ... отвращение! :lol:
п.п. Доторе Мевдо като чу за таз работа обаче, когато ни бяха на гости на барбекю на Албена ме помоли за бира :evil:
п.п. Бутилките си бяха кочанясали неотворени с бандеролките, така че никой не е доливал, наливал и прочее :!:
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

bell Wrote:но ги изпих с ... отвращение! :lol:

Сещам се за един виц...,приемали един Руснак в Партията...,и последно го питали-"вие другарю пиете ли"...,той се замислил за секунда и със сериозно изражение на лицето казал - "пия другари,но с отвращение!" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Та на въпроса СтефЧов Wink : в Твоя чест сложих бутилка "Тюламор" във фризера на -27 градуса ,и вече трети ден изглежда читава :lol: ,ама това почва леко да ме изнервя :mrgreen: ,та ще я измъкна довечера за дегустация Big Grin :mrgreen: :lol:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)