The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Въпрос : Предно vs. Задно

#11
Освен да кажа, че за пореден път се обеждавам, колко е вярно това написаното в подписа ми..

kire 1-во всеки си има различен начин на писане и естествено начин на мислене..
2-ро решил съм, споделил съм тази снимка, но не с впечатлението да се хваля.. кво все едно няма други коли като моята, който без проблем правят 250км/ч. ? Все едно е такава скорост, която вие неможете да развиете?
И 3-то не виждам смисъла от заяждането..

100Y0 4х4 кат чуя.. се сещам сао за Субару Tongue

stvri Те тва за гумите си е вярно.. ама и разхода варира от тях..
В английски форум питаш и те ти отговарят, в руски питаш и те те питат, в български питаш и секи ти казва колко си тъп...
Reply

#12
И двете чадо. И двете.
Аз лично предпочитам 4х4 в този тип:
   


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#13
"в български питаш и секи ти казва колко си тъп..."
Замисли се :roll: ,щото в една мъдра Българска поговорка се казва- "каквото почукало такова се и обадило" :wink:
Както човек пита-така и му се отговаря... 8)

PANTERATA_440 Wrote:всеки си има различен начин на писане и естествено начин на мислене..
И този стил трябва да е разбираем за всички!
Аз не се заяждам,а се опитвам да ти дам насока на мислене,която е общоприета за правилна.
Друго не ми се коментира...,а ти наистина помисли!
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#14
4х4.. дам.. е втора, трета и четвърта серия са с предно, а с задно седма,осма и девета серия.. а 4х4 кой се.. освен джиповете.. :?

kire Прав си.. така е :thumbright:
В английски форум питаш и те ти отговарят, в руски питаш и те те питат, в български питаш и секи ти казва колко си тъп...
Reply

#15
мрън мрън..мрънкалници.. Big Grin
Аз карам 740. Нямам оплаквания от това, че е със задно предаване. Особено, когато конете са в наличност на полето, купонът е голям. Big Grin Зимата колко сме ходили да се въртим тука по полигоните. Big Grin И затруднения със снега не съм виждал. Е..всъщност виждал съм ама когато няма торба пясък в багажника е мъчна работата.. По принцип слагам едно чувалче пясък да пооклекне колата иии слагам табелката "Снегорин!" и тръгвам нагоре. Big Grin Лятото също е яко. Когато влезнеш в завой с повечко газ усещаш как задницата занася и още много други работи...които със предно се усещат малко по-иначе. По принцип винаги съм се чувствал по-сигурен, когато карам кола с предно, защото като дам газ в завоя веднага ме издърпва, но ако се научиш да владееш задното..мисля, че то ще ти хареса повече. И друго..за мен от най-голямо значение е центъра на тежестта. Затова зимата чувалчето с пясък е много важен аксесоар. Това е, което имам да кажа. За мен също гумите са много важен фактор, както каза stvri. Пък и в крайна сметка, най-важен е човекът зад волана.. Smile
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985
Reply

#16
PANTERATA_440 Wrote:4х4.. дам.. е втора, трета и четвърта серия са с предно, а с задно седма,осма и девета серия.. а 4х4 кой се.. освен джиповете..
Така...,1хх-ва,2хх-ра,3хх-та,7хх-ма и 9хх-та серия на Волво са със задно предаване,а 4х4... 850AWD,XC70,ако не са лъжа има и V70AWD...,XC60,XC90.
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#17
Не се лъжеш Кире, има и S40, V50, S60, S80 дори се очаква и C30 AWD
Reply

#18
А осмата серия е с предно :oops: и на мен си ми харесва!
Освен това, когато не караш като ИДИОТ и пътя е като хората, предаването е почти без значение!
Който го е яд, да ме цуне о..ад!-това го казал кръчмарят Палицек

There is no place like 127.0.0.1
Reply

#19
Та аз съм научен да карам кола със задно и сега карам доста по-внимателно отпреди. Вече не ми се правят стари грешки, а и ремонтите са си изцяло за моя сметка. Наистина при задното предаване колата е по балансирана и като го овладееш удоволствието е по-голямо.
Reply

#20
Когато караш кола с предно предаване и си с повечко мошност и на ниска предавка
на завои когато подадеш повечко газ се получава много неприятмо недозавиване.
И даже бих казал че е по неприятно от това на задното предаване.
За мен автомобила с добра мошност трябва да е със задно. Big Grin
VOLVO 244 GL D24 TIC(ЧЕРНИЯ ОБЛАК)
VOLVO V70 AWD B5244T3
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)