The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Българска оправия!!!

#11
Значи...ще видя колко пари е акта след като излезе наказателното постановление!
Хубаво е, че не вземат точки, защото имам само 6 :oops:
И как не знаеш къде да си платиш акта....вече актовете се плащат в кат....ако не си го платиш, в случай, че нямаш пари ти удължават срока на акта за една седмица и не ти връщат талона на кножката.....!!!! Ако акта е над 100лв....ти дават срок един месецSmile

А що се отнася до това дали съм могъл да почерпя куките....ми те бяха трима...аз по-добре да си платя актаSmile Wink
Reply

#12
Значи...ще видя колко пари е акта след като излезе наказателното постановление!
Хубаво е, че не вземат точки, защото имам само 6 :oops:
И как не знаеш къде да си платиш акта....вече актовете се плащат в кат....ако не си го платиш, в случай, че нямаш пари ти удължават срока на акта за една седмица и не ти връщат талона на кножката.....!!!! Ако акта е над 100лв....ти дават срок един месецSmile

А що се отнася до това дали съм могъл да почерпя куките....ми те бяха трима...аз по-добре да си платя актаSmile Wink
Reply

#13
crazy_dude Wrote:Значи...ще видя колко пари е акта след като излезе наказателното постановление!
Хубаво е, че не вземат точки, защото имам само 6 :oops:
И как не знаеш къде да си платиш акта....вече актовете се плащат в кат....ако не си го платиш, в случай, че нямаш пари ти удължават срока на акта за една седмица и не ти връщат талона на кножката.....!!!! Ако акта е над 100лв....ти дават срок един месецSmile

А що се отнася до това дали съм могъл да почерпя куките....ми те бяха трима...аз по-добре да си платя актаSmile Wink


На половинката ми преди няколко месеца му излезе решението Cry ЗА управление на нов служебен бус с излекла от няколко дни винетка.Акт на стойност 500 лв.Дадоха му талона ,ама си остана с дълга към КАТ. Confusedhock: Да е гледал датата ,вината си е негова Confusedhock: За такова прегрешение полицайте са неподкупни.
Учредител на Волво клуб България.
Притежател на  клубна карта № 0014.

VOLVO 460  1.7  '91
За помощ: 089 66 42 887
[Image: 362784.gif]

Няма по-голяма сила от усмивката и добрата дума!
Reply

#14
crazy_dude Wrote:Значи...ще видя колко пари е акта след като излезе наказателното постановление!
Хубаво е, че не вземат точки, защото имам само 6 :oops:
И как не знаеш къде да си платиш акта....вече актовете се плащат в кат....ако не си го платиш, в случай, че нямаш пари ти удължават срока на акта за една седмица и не ти връщат талона на кножката.....!!!! Ако акта е над 100лв....ти дават срок един месецSmile

А що се отнася до това дали съм могъл да почерпя куките....ми те бяха трима...аз по-добре да си платя актаSmile Wink


На половинката ми преди няколко месеца му излезе решението Cry ЗА управление на нов служебен бус с излекла от няколко дни винетка.Акт на стойност 500 лв.Дадоха му талона ,ама си остана с дълга към КАТ. Confusedhock: Да е гледал датата ,вината си е негова Confusedhock: За такова прегрешение полицайте са неподкупни.
Учредител на Волво клуб България.
Притежател на  клубна карта № 0014.

VOLVO 460  1.7  '91
За помощ: 089 66 42 887
[Image: 362784.gif]

Няма по-голяма сила от усмивката и добрата дума!
Reply

#15
Мдаа толкова е наказанието за каране без винетка 500лв ако щеш да си дал 4лв за седмична, аз лично като се прибера минавам с една 7 дневна за 4 евро. после на връщане ми казват че трябвало да си купя от гишето на границата ама то на излизане е затворено, иначе в пунктовете не продават на коли с чужда регистрация
Reply

#16
Мдаа толкова е наказанието за каране без винетка 500лв ако щеш да си дал 4лв за седмична, аз лично като се прибера минавам с една 7 дневна за 4 евро. после на връщане ми казват че трябвало да си купя от гишето на границата ама то на излизане е затворено, иначе в пунктовете не продават на коли с чужда регистрация
Reply

#17
crazy_dude Wrote:И как не знаеш къде да си платиш акта....вече актовете се плащат в кат....ако не си го платиш, в случай, че нямаш пари ти удължават срока на акта за една седмица и не ти връщат талона на кножката.....!!!! Ако акта е над 100лв....ти дават срок един месецSmile

не може да не ти го върнат. Ако не си съгласен и обжалваш се насрочва дело, а това става след месеци. Дотогава с к'во ще караш
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#18
crazy_dude Wrote:И как не знаеш къде да си платиш акта....вече актовете се плащат в кат....ако не си го платиш, в случай, че нямаш пари ти удължават срока на акта за една седмица и не ти връщат талона на кножката.....!!!! Ако акта е над 100лв....ти дават срок един месецSmile

не може да не ти го върнат. Ако не си съгласен и обжалваш се насрочва дело, а това става след месеци. Дотогава с к'во ще караш
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#19
Абе всичко е на това дередже в тая смотана държава. Ни европейски съюз ще ни оправи ни никой. Ще си караме по пътищата с безбройните дупки, ще си правим ремонти по колите редовно и така...
А пък тия разправии с КАТ са пословични вече. Време е да предприемат нещо, в което силно се съмнявам :lol:
Reply

#20
Абе всичко е на това дередже в тая смотана държава. Ни европейски съюз ще ни оправи ни никой. Ще си караме по пътищата с безбройните дупки, ще си правим ремонти по колите редовно и така...
А пък тия разправии с КАТ са пословични вече. Време е да предприемат нещо, в което силно се съмнявам :lol:


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)