The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Съединител за Volvo 740 B200ET 1985 година

#11
Супер че си се оправил. Ако сте я правили в канал е гадно, иначе кутията не е много тежка, мисля че е някъде към 40-50 кила, и в канал дори и трима души си е голям гърч да се вдигне и намести. Иначе последния път се изхитрих да сложа една греда напречно на канала и маслен крик върху гредата, а кутията легна върху крика. Стана много лесно така - после просто повдигнах крика докато се изравни и я нахлузихме напред.
Volvo 945 '97, B200FT, 155hp
Volvo 960 '93, B204FT, 190hp

savarturbo.se
turbobricks.com

It’s not the fart that kills, it’s the smell!
Reply

#12
И ние бяхме сложили една дъска на канала, но само подпирахме кутията. Мислехме и този вариант с крика, но при нас искаше клатене кутията, за да влезе и затова само я подпирахме на дъската като се изморим и я клатехме докато не влезе. Но след 5-6 опита влезе.. Big Grin
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985
Reply

#13
:thumbleft:
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#14
Честит съединител Жоре припомни ми какво е да свалиш и качиш скоростите на 7ххи9хх .
Перфектното изпитание на силата и духа .
Когато обръщах моите скорости от автоматик към ръчни със Стефан с БЕРТОНЕТО направихме упражнението околу 5-6 пъти за един ден .Накрая вече нямах никакви сили да се боря с колата даже и кардана излезе по дълъг и работота се закучи напално. НО ТОВА Е ДРУГА ТЕМА НАЛЕГНАХА МЕ СПОМЕНИ.Знам перфектно как си се чувствал затова ще ти дам един съвет ПАЗИ РЕСУРСА НА КОЛАТА .поздрави и много безаварийни пътувания.
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#15
И мене ми предстои тази процедура преди 2 дни замина съединителя и сега мисля 1 втора употреба иначе нов е около 150 лв има и за 500, 700 лв. Чудя се какво да направя а нямам и канал. и май ще го дам на някой да ми го направи.
Reply

#16
Трябват повече тренировки момчета,вече я слагам за около 12,13мин. Confusedhock: ( дано,неви се налага често...)
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)