The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Роби (Moruna) от Мото Пфое - въпроси и отговори

#11
И за двата проблема ми е трудно да дам готов отговор.За втория е ясно че е или инсталацията или таблото,но трябва да се поровим малко.За окачването също ,може да е лагер.носач,тампон,каре,дори скорости.Ако колата е в София лесно може да я видим.? :wink:
Reply

#12
Благодаря ти за отговора мисля че проблема с лампите се оказа в едната от двете букси които влизат в таблото,не беше влезнала хубаво.С удоволствие бих дошъл но за съжаление живея в Плевен.Имам идея и за чукането,но утре ще проверя и ще пиша
Reply

#13
ceco monov Wrote:Благодаря ти за отговора мисля че проблема с лампите се оказа в едната от двете букси които влизат в таблото,не беше влезнала хубаво.С удоволствие бих дошъл но за съжаление живея в Плевен.Имам идея и за чукането,но утре ще проверя и ще пиша

За него всички имаме идея!... Big Grin
Но все пак питайте и Роби - той е по-млад. :wink:

Упс! Confusedpam1:
Reply

#14
колега имам един проблем с моето волво с40 2000г. парното ми духа на пресекулки и ми казаха че е възможно да е от моторчето на парното,да знаеш къде се намира и как да го сваля да го пичистя?
волво S40 2000г,1.8 ,122 коня
Reply

#15
Под жабката,сваля се бързо.А какво значи на пресекулки? :lol:
Reply

#16
Здравейте.Имам един въпрос за ....2700 лева.Днес от М.Ф.-Пловдив ми съобщиха ,че турбото на колата ми е за смяна.Било се скапало...на 80 000 км!?Ще се въздържа от коментари,ама се сещате какво си мисля,нали.Въпроса ми е,дали е абсолютно задължително да платя горната сума ,или има възможност и за качествено ремонтиране на по -ниска цена ?Волво V-50,2.0 D,2006 г.,80 000 км.Живея в София.
Reply

#17
ами както си духа на степента на която съм го сложил,изведнъж спира за малко,после пак тръгва да духа и така прец цялото време. независимо дали е на климатик или на обикновенно парно.
волво S40 2000г,1.8 ,122 коня
Reply

#18
свалих въпросното моторче,беше доста прашулясало. почистих го и монтирах,но пак си духа по същия начин,на 5 степен духа без промяна,но на 2,3 духа променливо? от какво може да е,филтъра под жабката е сменен преди 1 месец,не знам дали има друг някъде?
волво S40 2000г,1.8 ,122 коня
Reply

#19
spas aleksov Wrote:свалих въпросното моторче,беше доста прашулясало. почистих го и монтирах,но пак си духа по същия начин,на 5 степен духа без промяна,но на 2,3 духа променливо? от какво може да е,филтъра под жабката е сменен преди 1 месец,не знам дали има друг някъде?
Най вероятно реостата е на път да приключи.
Reply

#20
inkavolato Wrote:Здравейте.Имам един въпрос за ....2700 лева.Днес от М.Ф.-Пловдив ми съобщиха ,че турбото на колата ми е за смяна.Било се скапало...на 80 000 км!?Ще се въздържа от коментари,ама се сещате какво си мисля,нали.Въпроса ми е,дали е абсолютно задължително да платя горната сума ,или има възможност и за качествено ремонтиране на по -ниска цена ?Волво V-50,2.0 D,2006 г.,80 000 км.Живея в София.
А защо не наминеш да погледнем? :wink:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)