The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Съвет моля

#1
Smile Здравейте! Казвам се Иван от град Мъглиж съм, от година карам Волво в 40 е не е лично мое на баща ми е но е като мое редовно си го припалвам даже по често и от него :lol: та Волвото е с оригиналната музика, а аз искам малко да разчупя но не мисля да ги махам или сменям старите, щото си мисля че на тяхно място по добро няма да мога да сложа , чудя се дали да сложа елипси на кората отзад и дали ще свири добре или трябва нещо в багажника да се слага? :-k
Волво В40 1.8 16����� 115��
Reply

#2
Сега ако искаш качествен звук това може да се постигне сравнително лесно...оригиналните в вратите могат да вършат работа...Но вратата иска шумо и виброизолация...50-70 лв за двете ще стигнат...После стигаме до плеъра...ако искаш наистина да имаш хубав соун ти трябва хубав плеър...Има два варианта...Или всичко без много настройки или каквото и да било с много настойки...Идеята е ако земеш евтин плеър ще е все тая каква марка ще е ...САмо да не е СОНИ Smile
Ако ти се откъснат повече пари то плеър с време закъснения,кросове ще е идеално ,а може и без него за начало...Всъщност кажи какви пари би похарчил за да не се укаже ,че ти искаш нещо ,а финансово си далеч...
Елипсите отзад няма да ти дадат много...Да не кажа почти нищо...За багажника какво да слагаш?Суб?че защо ти е ...ти още нямаш среди и високи тей де нямаш основните неща които да ти дадат музика ,а искаш суб...виж ако целта е само да думкаш ок Smile
Значи
кажи какво искаш?С колко пари разполагаш....Лошото е ,че наистина често се случва да си мислим ,че може да постигнем това което искаме с малко пари... Ще чакаме разеснения Big Grin
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...
Reply

#3
Значи много от музика не разбирам, в колата всичко е оригинално мисля има само едно CD JVC малко старичко поне на 5 годинки е ама доволно свири, парите за музика не са проблем не е казано че трябва да се купува всичко наведнаж но пак и да не е прекалено мн ... Въпрос - може ли да се получи качествена музика без буфер ?? или е задалжително
Волво В40 1.8 16����� 115��
Reply

#4
HaRito Wrote:Значи много от музика не разбирам, в колата всичко е оригинално мисля има само едно CD JVC малко старичко поне на 5 годинки е ама доволно свири, парите за музика не са проблем не е казано че трябва да се купува всичко наведнаж но пак и да не е прекалено мн ... Въпрос - може ли да се получи качествена музика без буфер ?? или е задалжително
Качествената музика се дефинира като възпроизвеждане на музиката така както е записана...в този ред на мисли първото което ни хрумва е амплитудно честотната характеристика или АЧХ ....Та трябва да докараме равно АЧХ(не ,че това е всичко ,но е доста важно) или ако не разво то с максимално малки пикове и падове...
ПО тази логика суба не е наложителен в началото...просто се явява като част от системата която ще възпроизвежда част от звуците до 100хз примерно...По тази логика ние слушаме музика от 20 до 20 000Хз и това ,че нямаме най-ниските по 70-80 временно не ни претеснява...
Може и да се наложи да има суб ,но може да се почне без него...
задължително изолация на вратите...Лошото е ,че не се сещам за говорител който да свири добре в тази голяма врата...те 16.5 см са малко говорителите които този обем им допада ,а 13 см е много зор....
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)