The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Отново да зачекна въпроса за СТИКЕРИ-те

#1
Честно казано аз от скоро съм "Воловар" както се изказваше някой от по старите членове. Не съм се записвал някъде или незнам си кво там ама неми пречи да се чуствам един от групата.
Та мисълта ми е да обсъдим по подробно идеята за Стикери на клуба, лого евентуално като аз мога да се заема м/у другата ми работа да понаправя нещо, нищо че ме чака и главната страница на сайта ще се опитам по малко по малко да оправя всичко ама немога да огрея навсякъде ;о), Каквото мога ще помагам докъдето времето стигнеи квото сабя покаже.
За сега най вече искам някакви предложения (големина на стикерите, място където ще се намират и такива неща).
За лого тия дни като ми поостане време ще опитам да направя няколко проекта и ще ги пусна за гласуване.

п.п. Май някъде бях зачекнал тая тема със стикерите ама не помня и аз вече къде. Това е засега чакам мнения.
Reply

#2
Ето тази хубава картинка дето сте я изтипосали горе в ляво какво и е - само един надпис най-отдолу клуб българия и готово. ако искате овална - нека бъде като стикерите BG . Моя аватар също е готин хехе.
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#3
Ам това горе е малко посложно да стане на стикер, не че неможе ама там е по друга технологията, на специални лепиащи фолиа се пе4ата с печатарска машина и специални мастила(растерен печат), не че неможе но ще излезне по скъпо (ако решите може да проуча и на прозрачно фолио може да се сложи). А иначе моята идея беше нещо приблизително на твоя аватар наистина, но като му дойде времето ще го мисля сега имам малко ангажименти да свъра до седмица някъде. и събирам мнения ;о)
Reply

#4
аз не съм спец в тия работи само си падам малко естет ( ама не п..л ) особено вечер...
та имам една идея - елементарна е нищо сложно и утре ще си поиграя малко и кажете как и къде да я кача иначе ми е лесно да я направя аватар и да се види - като идея а ако се хареса някой разбирач ще я направи както трябва. с други думи: стандартен надпис волво-син в прозрачен овал и отдолу по овала фор лифе а отгоре по овала клуб българия, ако щете и на лента да кажем 5см на 30сетина за да не стане проблем третия стоп. може и двете - овала на задния джам а лентата на заднното ляво стъкло или зкой където иска (макар че трябва да има ред). А ако е овал какво ще кажете да е на стилизирана карта на българия..ААААА
колкото повече мелнишко наливам толкова по добър ставам, айде стига че жената ще сложи ред и.... атанас е виновен
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#5
Надявам се да приемете мнението на един млад невежа по въпроса:
мисля, че няма да е удачно стикера да е с кръгла или овална форма. Няма да допадне на стила на колите - ръбатите форми и т.н.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#6
Дам може би ще е по добре да са с традиционната правоъгълна форма,мо въпроса е каде да стой?Отзад на стъклото(отдолу или отгоре) или на вратата(Коя врата,и пак къде точно).
Хммм.... Idea Може би на задното стъкло отдолу ще е най-добре - няма да пречи на 3тия стоп,а пък и задните стъкла на Волво са по вдигнати така че си мисля че ще се вижда там.

ПП:Трябва поне 70%от клубарите да дадът мнение Arrow
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#7
В дир-а бях предложил да ги лепим по багажниците т.е. около/до надписите. Формата им да бъде елипса или правоъгълник като надписа БГ да изпъква, така ще замажем претенции на трети лица за интелектуална собственост. Но уви - там никой нищо не каза за това предложение :roll:
п.п. Пояснявам, че идеята ми е относително да се доближим до ония стикери дето се лепеха на излизане от БГ или тия дето рекламират масла, вериги-бензиностанции, аксесоари, консумативи и др.
Reply

#8
е те тов а е моето предложение - кеф ви бяло за отвън, кеф ви прозрачно за отвътре ( без задни мисли ей ). А за да има мир нека да има и лента волво фор лифе клуб българия.
АЗ лично бих залепил една бяла овална ( тип БГ зад граница ) някъде около задния номер - вижда се перфектно от всеки дето ти идва изотзадзе и една прозрачна на задния ляв джам, макарче там честно казано няма кой да я види при разминаване, а ако ме изпреварват ( то рядко се случва ) никой няма да се върти да ми гледа колата отстрани ква готина форма има.

Моля админите да качат някъде предложението - най добре вътре в писанието ми,за да си върна стария аватар.
това ме навежда на мисълта за едно предложение ( ако има тази възможност не ми се карайте , че още не съм свикнал ) искам ако може да качваме картинки в някакъв размер и обем в мненията който пишем както аватара например
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#9
Дамм След като видях наяве как мислиш да изглежда ми хареса много.Значи на овалната форама над Волво ще пише адреса на форума така ли?И до колкото разбирам искаш да се направят 2 лепенки(За отзад и за вратата)Пак ми харесва идеята ти.Но по добре май ще е вместо отзад на номера да се направи прозрачен елипс за задното стъкло(по красиво е)(ЗАЩО БЕЗ ЗАДНО??)А и отделно на стъклото,като за това може да се помисли дали въобще е необходимо.
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#10
това е идея нека се видят и други а за адреса съм забравил може да е на долния овал но с по-дребен шрифт. Все пак не съм дизайнер или график а лаик дето ползва техниката за собствен кеф. ( има и рима- май ракията ми идва повече )
честно казана и на мен най ми харесва да е прозрачен овал горе в ляво на задното стъкло но още от начало имаше мнения че не е удачно та реших да не нахалствам.
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)