The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Спортни тампони

#21
ДОКО Wrote:Нещо те е будалкал колега ,въпросния тампон с който се оправдава
е пратен за да си каже мнението дали може да го направи и цената ,
като го пратих на Тишо преди повече от две седмици .

Не. Твоя тампон отказа да го прави. Бил прекалено сложен и щял да стане скъп. Оставих го при Жоро, само, че и аз напоследък не мога да смогна с работата и съм забравил да ти звънна.
Това което е казал, че прави като тампон за двигателя е онова чудо което е отдолу и е хванато за шасито и за мотора. Представлява една втулка с две гумени ленти по 2-3мм. Аз него си чакам... Трябваше да е готово миналата седмица вторник. Оттогава го търся да си ми го даде, ама...
Вдигна ми се един път и каза, че са му откраднали телефона и бил загубил контактите и че ще ми го донесе в вторник(този дето мина - май 19 беше). Оттогава нито кост нито вест от него.
Reply

#22
Значи остава да чакаме да се появи, може да има ядове нещо човека. Ако някой знае къде му е местоработата нека да се разходи до там и да види какво става.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Reply

#23
От два дни телефона му е в състояние "Виваком ще предаде"....

Да има някой съфорумец пт Елин-Пелин?
Доколкото знам този тип е оттам поне да го намерим и да върне нещата, ако няма да ги прави... :twisted: :evil:
Reply

#24
Tisho Wrote:От два дни телефона му е в състояние "Виваком ще предаде"....

Да има някой съфорумец пт Елин-Пелин?
Доколкото знам този тип е оттам поне да го намерим и да върне нещата, ако няма да ги прави... :twisted: :evil:


Тишо споко , "този тиб " в момента е с двустанна бронхо плевмония и изобщо не е в състояние да прави каквото и да било. И не се притесняваи до момента не сам завлекал никои с нищо, няма и теб да завлеча с това тампонче :!: . Вече почти се оправих, и до ден два ще донеса не само твоите но и на всички други тампони за които сам взел поръчка.
А телефона е в състояние "Виваком ще предаде" , както ти казах парвия пат ми го откраднаха , в последствие взех нов и се разболях, но когато не ти дигнат няколко пати значи има причина(само за парвия ден имах 44 неприети).
Reply

#25
Кофти... :roll:
Никой не те обвинява, че си завлякал някой. Става въпрос за някаква яснота, дали да чакам, колко да чакам. Въпрос на организация...



Извинявам се ако съм те засегнал с нещо и ти желая скорошно оздравяване.
Reply

#26
Скорошно оздравяване колега,щото вече и за 7хх и 9хх серия на Волво има интерес за тампони :wink: .
Живи и здрави да сме,пък другото ще се оправи Smile
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#27
Някой има ли актуален телефон на Венци? :roll:
Във форума всеки носи радост. Един на влизане, друг на излизане...

Човек и общество...
Reply

#28
yogi479 Wrote:Някой има ли актуален телефон на Венци? :roll:


И на теб ли е взел нещо да прави? Щото и аз чакам от него някакви индикации, че ми е свършил това което съм му поръчал... Но май ще дочакам писмо от отвъдното от колкото от него нещо...
Защо така се получава незнам, но май вече и не искам и да знам...
Reply

#29
Tisho Wrote:
yogi479 Wrote:Някой има ли актуален телефон на Венци? :roll:


И на теб ли е взел нещо да прави? Щото и аз чакам от него някакви индикации, че ми е свършил това което съм му поръчал... Но май ще дочакам писмо от отвъдното от колкото от него нещо...
Защо така се получава незнам, но май вече и не искам и да знам...
Не, нали са му откраднали телефонна и може би затова Виваком ще предаде на .......
А иначе спешно трябва да сменям тампони и ми се искаше да пробвам полиуретана..
за това ако някой има негов актуален телефон... 0876744206 не е май вече актуален...
Дано да не му се е случило пак нещо :roll:
Във форума всеки носи радост. Един на влизане, друг на излизане...

Човек и общество...
Reply

#30
yogi, ти не беше ли ходил да му видиш цеха :!: :?: :!: :?: :!:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)