The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Изпуснаха спирачките

#41
Идея си нямам. Сменял съм ги преди 10 г. Спомням си че ги купувах от магазин на рено. Бяха само малко по-дълги.
Reply

#42
Идея си нямам. Сменял съм ги преди 10 г. Спомням си че ги купувах от магазин на рено. Бяха само малко по-дълги.
Reply

#43
маркучите са по 7-9лв.бр.
ако излезе ра-ля (което както съм писал в началото е най-вероятно)го махай и си вържи тръбите направо .............ако минаваш легално преглед ,направо ще им вземеш акъла на проверяващите откъм спирачки.
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#44
маркучите са по 7-9лв.бр.
ако излезе ра-ля (което както съм писал в началото е най-вероятно)го махай и си вържи тръбите направо .............ако минаваш легално преглед ,направо ще им вземеш акъла на проверяващите откъм спирачки.
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#45
Мерси за съвета, Миро!
Не се казвам Нина. Никът ми означава 9.
[Image: 005556632-big.jpg]
Reply

#46
Мерси за съвета, Миро!
Не се казвам Нина. Никът ми означава 9.
[Image: 005556632-big.jpg]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)