The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща брифинг на Волво клуб България!

#11
Просто си мисля че за два дена нито от спа-то ще усетим нещо нито сейфа в стаята ще ми е нужен.
и просото за пример на морето от 30.08 до 10.09 си изкарахме страхотно на Синеморец в хотелче с басейнче + закуска за 35лв двойната стая (ако някой се заинтересува : <!-- m --><a class="postlink" href="http://sinemorets-casadiangel.com/about.html" onclick="window.open(this.href);return false;">http://sinemorets-casadiangel.com/about.html</a><!-- m --> горещо го препоръчвам , ама догодина нека да остане и место за нас!)
Недей да се огорчаваш. Аз за 10 години така и не успях да организирам и една среща на випуска та камо ли 500 човека или колкото сме тук не знам още... (аз си пишех с големи букви не за да викам ами защото тези дребните трудно ги чета...)
Както и да е... Още съм с жълто покрай Устата та да се бъркам м/у шамарите ама кажете горе долу за колко човека и изисквания към екстрите и може да се намери компромисен вариант (май средната точка се пада велико търново ако не се лъжа). Пък знам ли ..... 100% ще излезе друг че му било далече и тн Но Кире Аз Не Се Оплаквам. Още веднъж извинявай
Във форума всеки носи радост. Един на влизане, друг на излизане...

Човек и общество...

#12
yogi479 Wrote:...май средната точка се пада велико търново ако не се лъжа...
Казанлък, което не е много далеч от Хисар
За мен цените също са високи и съчетани с колебанието което имах преди да прочета тази тема също ще пропусна срещата.
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

#13
Пангев Wrote:....Казанлък......
Ето едно симпатично соц хотелче което ако успеем да го напълним съм сигурен че и цените могат да се коригират. До язовир Копринка е така че и червената "Амфибия" ще е доволна. Само трябва да свалим волвото от нея че и на мен ми се кара каяк... Big Grin
опа щях да забравя най-важното
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.zlatna-kotva.com/%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%B8/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.zlatna-kotva.com/%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%B8/</a><!-- m -->
Във форума всеки носи радост. Един на влизане, друг на излизане...

Човек и общество...

#14
Май дойде време и аз да се изкажа...
Това хотелче, което се предлага в предния пост, видимо не изглежда зле, Колега! Обаче, имам, аз към теб един въпрос. Ти, ползвал ли си го? Защото, според мен е важно да се сподели информация за преживяното там. Каква е била храната (съотношението количество-качество, към то цената)? Пък, и, колко удобни са били леглата?... Wink
И, ако, действително, там, съобразно възможностите, желанието и пр.лични мотиви на всеки можем да се съберем, без да съм се вторачвал, точно, колко е капацитета на хотела, защото, още не е ясно, колко души биха направили резервации, които, също не се знае, до кога трябва да се заявят-платят (поне капаро се предполага), то, ти Колега yogi479, би ли се навил да организираш нашето пристигане!?
Това означава, че ще трябва да се занимаваш с ред мениджърски дела... Отваряне на списъци! Корекции! И не на последно място с финанси...
Имаш ли времето и желанието, безвъзмездно да се нагърбиш с тази нелека задача???

#15
kire Wrote:Здравейне колеги!
След обсъждане на идеята в У.С.,имам удоволствието да Ви покана на срещата с работен характер,която ще се проведе в ????????? където решите(решиме)


Поканени да се чувстват всички-членове и симпатизанти!
Целта е да се съберем и да обсъдим въпроси свързани с развитието на нашия Клуб,да споделим идеи и проблеми.
Очаквам вашите предложения :wink:
на мене лично, това предложение ми изглежда най-разумно, а и цените за предлаганите условия не са високи, после за гр.Хисаря съм фен, но такива Търново, Казанлък , до болка познати градове , ще е леко тъпо. На който му е висока цената да не забравя, че града е известен с балнеотуризма и има доста хотелчета и къщички за гости, което предполага, че може да се намери и по евтин вариант, а и все пак става дума за Хисаря, а не Ню Йорк, така че няма да сме прекалено раздалечени един от друг и спането е най-малкият проблем... Не забравяйте, че хората говорят все пак за работна среща
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp

#16
За пореден път си мисля, че за организирането на подобни мероприятия е наложително да бъде уточнена предварително бройката по няколко причини: 1- да се знае какъв и колко голям хотел/зала да се търси, 2- при известна бройка може да се изисква намаление на цената на пакета, 3- да се избегнат ситуации като тази в Трявна последния път...

Ако става дума за 20-30 човека спокойно може да се съберат в някое семейно хотелче, а ресторанта му да изпълни ролята на зала. Хисаря е удачно място, но също може да се помисли и за варианти като еленския, габровския или троянския балкан, където има значително количество бази на сносни цени.

Определено цената на предлагания пакет не е лоша, но за подобно мероприятие където според мен се търси по-голяма посещаемост може да се потърси нещо на по-добра цена, а такива има.

За да се избегне "занимаването с ред мениджърски дела... Отваряне на списъци! Корекции! И не на последно място с финанси..." може да се потърсят услугите на някоя туристическа агенция, която да поеме организацията, а и почти сигурно цената която би предложила тя, би била дори и по-добра от тази постигната при наша договорка с даден хотел.

Пангев Wrote:
yogi479 Wrote:...май средната точка се пада велико търново ако не се лъжа...
Казанлък, което не е много далеч от Хисар...
Според Уикипедиа: "Географският център на България се намира в Централна Стара планина, в местността Узана на 25 км югозападно от град Габрово..."

#17
Оги ми прати информация относно хотел Златна котва

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.zlatna-kotva.com/%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%B8/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.zlatna-kotva.com/%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%B8/</a><!-- m -->
Както обещах проверих за хотела Златна котва.
За дните петък с/у събота и събота с/у неделя разполагат с следната леглово базаSadцените са за цялата стая на нощ)
2 единични стаи - цена 40лв (при ползване на 2-ма -50)
1 двойна стая със спалня - цена 48лв
1 двоина стая с двойка легла - цена 48лв
1 двоина стая със спалня и вана - цена 54лв
3 двоини стаи със спалня, вана и климатик - цена 62 лв
1 стая лукс с две спални - цена 80лв
[10:03:50] V- Оги: има и още
[10:05:08] V- Оги: 2 стаи лукс със спалня цена 80лв
5 студия за макс 4 човека 70лв за двама за деца над 12 години по 10лв
[10:07:05] V- Оги: могат да ни направят 10% отстъпка
Учредител на Волво клуб България.
Притежател на  клубна карта № 0014.

VOLVO 460  1.7  '91
За помощ: 089 66 42 887
[Image: 362784.gif]

Няма по-голяма сила от усмивката и добрата дума!

#18
Здравейте. Като човек от региона на предложението за "Златна котва" смятам, че трябва да дам мнението си.
Цените особено на храната в предлагания ресторант са малко по-високи от нормалните за региона. Не казвам, че са безбожно високи, но поне някой трябваше да е ходил лично там и после да се правят предложения.
Хотела е доста по-късно построен от ресторанта и няма нищо общо със соц-строителството.....цените ги виждате сами.
Нека и останалите колеги от региона изкажат мнението си. Лично моето е, че доста трудно се организират такива срещи/справка НС2010/ и винаги има недоволни или поне такива с чувството, че са "прекарани" ....особено във финансов смисъл :wink: Cry .В крайна сметка-където се реши, а ако имам възможност ще дойда.
Поздрави на всички волво фенове!!!
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.

#19
100Y0 Wrote:Здравейте. Като човек от региона на предложението за "Златна котва" смятам, че трябва да дам мнението си.
Цените особено на храната в предлагания ресторант са малко по-високи от нормалните за региона. Не казвам, че са безбожно високи, но поне някой трябваше да е ходил лично там и после да се правят предложения.
Хотела е доста по-късно построен от ресторанта и няма нищо общо със соц-строителството.....цените ги виждате сами.
Нека и останалите колеги от региона изкажат мнението си. Лично моето е, че доста трудно се организират такива срещи/справка НС2010/ и винаги има недоволни или поне такива с чувството, че са "прекарани" ....особено във финансов смисъл :wink: Cry .В крайна сметка-където се реши, а ако имам възможност ще дойда.
Поздрави на всички волво фенове!!!
Колеги от региона постарайте да намерите най- доброто място с цени по изтънелия български джоб.
Благодаря ви Tongue :roll:

п.п.Недялко, извади КОЗА от ръкава :mrgreen: Big Grin Big Grin
Учредител на Волво клуб България.
Притежател на  клубна карта № 0014.

VOLVO 460  1.7  '91
За помощ: 089 66 42 887
[Image: 362784.gif]

Няма по-голяма сила от усмивката и добрата дума!

#20
То най-доброто място две години успешно го тестваме, ама май вече стана студено за него :wink: Big Grin :twisted:
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)