The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
шпер

#1
добър вечер на всички искам да попитам ,ако на някой му се намира шпер за волво 740 GL 2.3 86год двигател b230k.
неме жали ще те надживея. VOLVO 740 FOREVER
Reply

#2
Май имам един за 2.5 бензин.
Ама няма да ти стане.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#3
и аз колега незнам дали ще стане
неме жали ще те надживея. VOLVO 740 FOREVER
Reply

#4
От какъв модел на Волво е този деференциал? Цял мост ли е или е мултилинк? От седмица и деветка мостовете са взаимно заменяеми само предавателните числа са различни . Кубатурата и вида на мотора не е от значение за пасването на моста на купето.
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#5
Цял мост от 9хх серия.

п.п. ако ще го взимаш, със сигурност, обади ми се, за да го издиря къде е в момента.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#6
ами на мен ми трябва само диференциал но ако не пасва на моста на седмицата ще го взема целия кажи цена само
неме жали ще те надживея. VOLVO 740 FOREVER
Reply

#7
Колега ако не си с мултилинк (чупещи полуоски) то деференциала ти е цял мост деференциал с ръкави .Нещо като на лада ама не баш тъй . За пасването ще стане ама предавателното число можеби ще ти се измени . Аз съм слагал различен деференциал от предвидения от 7хх на 9хх модели и обратно
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#8
цял мост съм ама незнам какво ми предавателното число а най добре е и на двата дифа да е едно и също
неме жали ще те надживея. VOLVO 740 FOREVER
Reply

#9
Колега имам цяло работещо волво 740гл 2.3бензин двигател 130коня.Колко пари можеш да дадеш и какво точно ти трябва??За да видя дали си заслужава да се разглоби.. Tongue
Reply

#10
на мен също ми трябва шпер за 740 gl или само шпер касета на който квото му се намира
REDBLOCKS have more fun!!!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)