The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
повредени скорости

#1
Колеги,търся майстор за ремонт на скоростна кутия или здрава втора употреба.Колата е 760 2,4 турбо дизел комби 1988г. Моля за съдействие.
Reply

#2
Какви са и проблемите на твоята автомат ли е или ръчна с овърдрайв - пета се включва с копче или си е с 5 ръчни
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#3
Кутията е ръчна с овърдрайв и най вероятно замина големият лагер на опашката.Тъй като се появиха и силно тракане може и да има счупени зъби на опашката.
Reply

#4
Здравей колега драсни откъде си ? ако си от София или околностите може да ти помогна с Килъра ще ти направиме една нова
искам Volvo XC 70
карта №0222
Reply

#5
От София съм и благодаря за предложената помощ.Още не съм свалил кутията,но почти сигурно е за нова опашка .Ако може да ме ориентирате за цените на частите и колко ще излезе целият ремонт.
Reply

#6
здравей цени не знам а и не се знае какво и е здало фронта,иначе не вярвам да ти излезе скъпо за мене ще е удоволствие да ти я ремонтирам, от много време не съм ремонтирал такава скоростна кутия ,абе ще се разбереме за парите ще си доволен само частите да не ни изненадат нещо ,номера ми е 0898844831
искам Volvo XC 70
карта №0222
Reply

#7
що невидите на Гальо, дали не му е останала неговата.
От питане глава неболи.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#8
Здравейте колеги,
Извинявам се на колегите които ми писаха.Бях за три седмици по работа на село и нямах компютър за да отговоря.
След сваляне на кутията се оказа че причината за тракането е в спукана и потънала в съчмата на опорота вилка на лагера на съединитела.Оказа се по малкото зло .При оглед на кутията при свалено положение се осеща малък луфт при разклащане на опашката.Колата е на 500 000 км и се чудя дали да сложа добавка към сегашния ATF или да го
заменя с по гъсто масло поради нормалното износване след този пробег.Още веднъж благодаря на колегите които ми писаха.
Reply

#9
Щом си минал метър здраве да е .
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#10
Здрасти колега, аз имам цяло такова волво на части без никакви липси. Ако ти трябва нещо пиши Wink или се обади 0886057789
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)