The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
зимните спортове

#1
имам едно такова малко странично питане към колегите от софия. Разбрах, че около стадион васил левски става голям пазар за пособия за зимен спорт. Някой ходил ли е там, купувал ли си е нещо и въобще какво мислите за излаганите там стоки. Ако някой може да ми каже, в кой ден става тоя пазар и как са цените ще бъде още по добре. Конкретно търся сноуборд сандвич изработка, 165-170см дължина, 90-100см широк, с меки автомати. Моля споделете опит. Благодаря!
Reply

#2
Радвам се да видя, че сред колегите има запалени по зимните спортове.
Относно питането ти - да, наистина става голям пазар всяка събота и неделя до ст. В. Левски.
Цените са малко по-ниски отколкото в магазините, но важното е, че има избор, а и всички марки са събрани на 1 място и не ти се налага като гламав да обикаляш, за да сравниш Фишер с Росиньол например.
А ако си търсиш нещо на старо - няма друго място с толкова голям избор.
Струва си да се отиде.
Аз карам ски и нищо не ми говори "сноуборд сандвич", но там се предлагат много бордове - със сигурност някой е поне бургер :lol:
Reply

#3
Разбира се че има :oops: Срам ме е да си призная,ама заради това пропуснах последната среща :oops: Ама фърлях по един поглед от Лалето де Smile
Reply

#4
stoyanz Wrote:Разбира се че има :oops: Срам ме е да си призная,ама заради това пропуснах последната среща :oops: Ама фърлях по един поглед от Лалето де Smile
Не те е срам! 8)
То и аз я пропуснах, но по други причини.
Може да се организираме и да направим едно общо каране.
Reply

#5
sss Wrote:Не те е срам! 8)
То и аз я пропуснах, но по други причини.
Може да се организираме и да направим едно общо каране.
Нямам абсолютно нищо против, в неделя май го дават хубаво времето. Карането на волва ще е до кабинките обаче, щото ченгетата връщат над Драгалевци. Абе другата среща освен да я направим направо на пистата 8)
Reply

#6
stoyanz, няма да е тази неделя Sad
Но оставяме за по-нататък...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)