The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СВАЛЯНЕ НА ГЛАВА В40 молба за малко помощ

#1
здравейте колеги налага ми се да свалям главата на моето в40 1.9 TDI 98 ГОД молбата ми е някой да ми прати снимка на белезите на агренажния ремак защото стария собственик и той е белязал нещо и ако има някой който е свалял може да сподели как става и някоя тънкост ако има
Reply

#2
Човече, като не знаеш кое как става, защо се пънеш сам да правиш ремонт? Има си хора по сервизите за тая работа. Естествено, безплатен обяд няма, но нали сам разбираш, че ти можеш да оплескаш работата и сумата, която би дал в сервиза може да ти стори нищожна на фона на пораженията, които можеш да направиш, ако се захванеш сам с ремонта.
Извинявам се за спама!
Reply

#3
колега по принцип съм свалял до сега вече 3-4 глави но дизел никога не съм имал и не бях правил но вече всичко е ок главата е свалена занесох я днес за шлайф утре ще я взема и всичко по обратния ред Smile а ако има някой нещо с удоволствие може да сподели нещо по темата Tongue
Reply

#4
А би ли споделил лесно ли свали смукателния и изпускателния колектор? Като време колко ти отне и евентуално някои подробности? Питам, защото искам да изчистя смукателния колектор, а без сваляне няма как да стане.
Reply

#5
да колега лесно ги свалих утре ще направя и малко снимки и ще напиша как точно ги свалих и само да споделя че преди 2 седмици чистех всмукателния колектор и стана като нов вътре мизерията беше ужас и също така затапих и ЕГР-А и сега като ми се наложи да свалям главата погледнах как е колектора и си беше чистичък и си мисля че остана такъв поради затапването на ЕГР клапана моето мнение е сваляй чисти без да се замисляш Smile
Reply

#6
На мен ЕГР клапана ми го затапиха миналата година. Но колекторите не са почиствани и си представям какво е вътре. Моля те да пуснеш някоя снимка на процедурата по свалянето. Благодаря ти предварително.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)