The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
C 30

#11
Или какво е да работиш във фирма, проектираща автомобилна електроника. Все пак и аз трябва да се похваля :lol:
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#12
Или какво е да работиш във фирма, проектираща автомобилна електроника. Все пак и аз трябва да се похваля :lol:
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#13
Аре сега.... похвалихте се и замлъкнахте!
Споделете като хората!
Този "адаптор" да не е електрониката дето сваля автоматично стъклата? Е и ги качва после де? Или съм далеч от истината....
I'd like mornings better if they started later
Reply

#14
Аре сега.... похвалихте се и замлъкнахте!
Споделете като хората!
Този "адаптор" да не е електрониката дето сваля автоматично стъклата? Е и ги качва после де? Или съм далеч от истината....
I'd like mornings better if they started later
Reply

#15
Абсолютно си прав :lol: има два датчика на хол и управлява електромотор на Сиеменс, който е свързан с редуктор. като електроника-много просто, като механика - това оставям на железарите :lol: Въпреки, че се произвежда с друго име мисля, че е за С30 ето снимка на адапторчето:
V40 1999 1.8 115hp
Reply

#16
Абсолютно си прав :lol: има два датчика на хол и управлява електромотор на Сиеменс, който е свързан с редуктор. като електроника-много просто, като механика - това оставям на железарите :lol: Въпреки, че се произвежда с друго име мисля, че е за С30 ето снимка на адапторчето:


Attached Files Thumbnail(s)
   
V40 1999 1.8 115hp
Reply

#17
От преди 2 месеца имам мейл с информация и снимки на новото С30. Мейлът ми беше пратен от Мото-Пфое преди да бъде разпратен към пресата. Както писах в друга тема - не съм новинар и все не ми оставаше време да публикувам информацията на главната страница.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#18
От преди 2 месеца имам мейл с информация и снимки на новото С30. Мейлът ми беше пратен от Мото-Пфое преди да бъде разпратен към пресата. Както писах в друга тема - не съм новинар и все не ми оставаше време да публикувам информацията на главната страница.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)