The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
непрекъснато светеща индикация на таблото

#11
STEW Wrote:На старата ми кола - същата като твоята, светна при изгорял електромагнитен клапан на аванса.

А при мен от време на време почва да мига като откачена,защото е наранен ключа и не винаги дава контакт. :twisted:
Reply

#12
Явно се активира при различни причини.
Reply

#13
Темата е за нафтова печка но не пречи да се изплещя къде не трябва :mrgreen:
На бензинджийка на газ при различни настройки, когато реглажа на газта е такъв, че сондата подава напрежения изцяло в нормите, веднага светва тази лампа като се изключат инжекторите без или с неподходящ симулатор.Извода който си правя е такъв който всеки може да си направи.
V40 B4204S '97
Reply

#14
Колеги извинявам се че и аз питам,но на моето C70 1998g. 2.0t 226hp ми свети чек енджина от известно време постоянно,само ако разкача акумулатора и го закача изгасва за определено време и после пак светва...Дали е ламбда сонда,защото когато я закачих на компютър ми казаха че стойностите и не са правилни и не работи правилно,но тогава чека все още не светеше,светна след известно време
Reply

#15
Еми карай я на диагностика да те прочетат и то ще си каже...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)