The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пазарджик,Пещера и още нещо...

#31
Пак оспамихме темата на хората....

За твоите технически новации Кангалич са...просто невероятни Big Grin ,наскоро четох предложението ти в "техническата тема" :lol: ,и да ти кажа...вярно е че великите дела се правят с наглед прости средства-"тел,чук,пирони..." Big Grin


Kangalov Wrote:Така че стой близко до земята и няма да ти се вие свят...


Аз какво да направя като съм "голем" Big Grin Big Grin Big Grin ,и всичко ми е "напред и нагоре" Big Grin Big Grin Big Grin ,а до земята ще се приближавам като позастарея :wink: Tongue :mrgreen:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#32
На връх Юндолска бука,
Кмета взе че почука.
Чукал,чукал,но се пропукал
и после само гъкъл и гукал.
Big Grin Big Grin Big Grin

опааа,май обърках темата с поетичната.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#33
На връх Юндолска бука,
Кмета взе че почука.
Чукал,чукал,но се пропукал
и после само гъкъл и гукал.
Big Grin Big Grin Big Grin

опааа,май обърках темата с поетичната.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#34
Искам да попитам, Жорето има ли още мека топлинка за залагане?
Щото съм му приготвил една изненада като се видим. А пък подочух от достоверен източник , че майче се приготвя срещичка накъде покрай Свети Константин Дъното или Циговчарк. Верно ли е?
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#35
И да е верно,сигурно няма да ни поканят.То такива лакомници ... Big Grin Big Grin
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#36
Kangalov Wrote:И да е верно,сигурно няма да ни поканят.То такива лакомници ... Big Grin Big Grin

Е как позна бре г-н Кангалисян Big Grin Big Grin Big Grin
Обмисля се срещата да е в гаража на Чавдар :wink: ,и за мероприятието аз ще осигуря пържолите,Жорето "мека топлина",Бойко ще направи салатата...,а то всички които искат да се присъединят ще събираме куверт Big Grin Big Grin Big Grin
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#37
Айде тогава някой да пусне тема в срещите и ви чакам Big Grin
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#38
Кире , с тоя куверт изплаши народа вече над месец никой несмее да напише и ред . Big Grin Smile Smile
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#39
killara Wrote:Кире , с тоя куверт изплаши народа вече над месец никой несмее да напише и ред . Big Grin Smile Smile

Чавдаре,страхът е "майка" на редът Big Grin Big Grin Big Grin
Офертата за тая неделя е на Калояново...,ако имаш идея как се стига до Пловдив може да се видим...,щото пък пътя за Пловдив минава и през Белово :wink: Smile :lol:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#40
Нова оферта има ли ? :roll:
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)