The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HU-403 - FM/AM радиото заби

#1
Здравейте,

Малко странен проблем - FM/AM радиото ми заби тотално, седи само на една станция и няма никакъв звук, не може да се мести на никакви други станции дори и след рестарт. Касетката обаче си свири без проблем. Някакви идеи? :?:
Reply

#2
Хммм, Тишо това дали ще ти е по силите? Tongue
Reply

#3
Да. :wink:
Изключи акумолатора за 5-10мин. Предполагам знаеш минусовата клема се маха. :wink:
Reply

#4
Ша пробам, само че колата за момента е в бокс-а, м/удругото таблото си баца перфектно, мноу благодаря 8)
Reply

#5
Tisho Wrote:Да. :wink:
Изключи акумолатора за 5-10мин. Предполагам знаеш минусовата клема се маха. :wink:
Не е ли по-добре да дръпне бушона на аудиото - както направихме с мойта музика, когато "заби" в сервизното меню?
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#6
И така става. Smile
Reply

#7
Май ще ми е по-лесно да махна клеймата, бушона на аудиото трябва да го издирвам кой е Big Grin
Reply

#8
AaZz Wrote:Май ще ми е по-лесно да махна клеймата, бушона на аудиото трябва да го издирвам кой е Big Grin

Отваряш шофьорската врата, отваряш кутията с бушоните, която е отстрани в таблото и четеш кой бушон е за стереото. Би трябвало да се води комбиниран с още нещо.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#9
Бушончето беше, данке Big Grin
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)