The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблемът с гаснене на 7-цата.

#1
Ами след като ми изгасна не знам вече колко пъти на отиване към Юндола и навръщане като се прибрахме в Пещера започнахме оглед на колата. И в крайна сметка поради това, че гаснеше сидито заедно с цялата кола установихме, че някъде със сигурност или се губи маса или има някъде грешка в идването на ток. И то какво се оказа. Проверихме масата навсякъде и всичко беше точно. Обаче...накрая проверихме връзката на плюса с акумулатора и се оказа,че самата клема е добре захваната, но кабелите които бяха захванати за клемата така си шаваха свободно, че не е истина. Стегнахме болта на плюса и всичко се оправи. 30 минути я въртях как ли не из града, през какви ли не дупки и нищо ѝ няма.. Big Grin Мисля че оправихме проблема, но все още ми изглежда толкова абсурден, че не е истина.. Скоро ще направя едно ходене до Батак и ще кажа резултата.. Big Grin Smile
EDIT: Е малко по-пълно описано се получаваше следното. Като си карам и вляза малко по-бързо в завой и/или попадна на дупка касетофона се изключва и спира целият ток на колата. След което ако се опитам веднага да я запаля не мога. Трябва да върна контактния ключ в начално положение и след това чак като го завъртя пали. Дано да е от тази хлабава връзка Smile
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985
Reply

#2
Жоре нали ти казах че е виновна гадната жица . Браво щом си я оправил .
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#3
Колега, радвам се че проблемът ти се е разрешил толкова лесно. Не се учудвай на причината - тя е напълно логична и закономерна. 95% от проблемите по електрическата инсталация на един автомобил идват от лоши връзки.
До скорошни срещи във вашия край!
945 Polar 1997
2.0 Turbo B200FT
1986 cc
4 cylinders, 8 valves
Compression ratio: 8.5:1
114 kW (155 PS) @ 5600 RPM
230 Nm @ 3600 RPM
M90 manual gearbox
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)