The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Руска тройка !

#1
После некоторьие разговорьи и заметки вот - тема для всех говорящих русского язьика! Поздравляю ! Big Grin
Reply

#2
Ну и правильно заметили что здесь мьй вдвое , шутки делаем! Да, все ето нас забавляет! В конце концов мьи люди среднего возраста когда нибудь в школе изучали русского язьика и сейчас говоря по себе мне очень приятно с вами комуникировать! Все ето смешно! Сегодня можно разобраться кто бежал из школе когда проводились русские часьи. Мне интересно Здравко которьи прожив несколько лет в Кубе, где же встретил в ареале Каррибского учительницьи етого язьика. Ну ето вопрос риторический и все мьи ответа знаем. Поетому даю содержательньи и емкий тост - НУ, ЗА ПОЛИГЛОТОВ !!!
Вспомните Генерала из пленки "Особености национальной охотьи" ....
Reply

#3
Превод от руски на български с Google Big Grin Big Grin Big Grin

Е, правилно е посочил, че е възможно тук, на шега правят на темата! И защо, всички UTB ни забавно! В края клипове хората на средна възраст някога е изучавал руски език в училище и сега yazika говори по себе си аз съм много доволен от вас komunikirovat! Всички UTB смешно! Днес можете да разберете кой бяга от училище, когато руските проведе chasi. Аз съм се чудех Здравко, които са живели няколко години в Куба, където се срещна учител в място Karribskogo etogo yazika. Ами UTB е риторичен въпрос и всички отговори Клипове знам. Poyetomu даде смислени и по-кратка тост - Е, за полиглот!
Мисли на обща от филма "Особености на националната Hunt" ....
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#4
Явно владеещите руски ще се упражняват в тази тема ... ОК, нямам нищо против. Поне да сменим заглавието на "Упражнение по Руски"... Раздела си е коректен "На лафче" така че не виждам нищо лошо.
Лей се руско слово наволя.
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#5
mevdo Wrote:комуникировать
Big Grin Big Grin Big Grin
А глагола "ЗАСТРЕЛИТЬСЯ" знаеш ли го драги полиглоте ???? Big Grin Big Grin Big Grin
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply

#6

МАХИНДЖИ ВАР (сл. Ж.Чрелашвили)

Пускай я безобразен, но ради тебя стану лучше
Я возьму всю твою боль, только твою
Один лишь раз подари мне свою теплую улыбку
Пускай твое лицо покинут усталость и суровость
Как гордая птица ты вечно над головой моей кружишься
Я возьму всю твою боль, только твою

Помню твои черные глаза, хрустальную улыбку и нежные губы
Зачем же ты все дальше от меня?
Я безобразен, но ради тебя стану лучше
Я возьму всю твою боль, только твою.
Big Grin Big Grin Big Grin
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#7
Ну и пацаны! Хорошо, если хотите можно и за полиглотов, а можно и для водителях Вольво! Дорогой Мевдоки Сан, почему ты думаеш ето риторический вопрос и все знают ответ на ним. Мне будет очень интересно если Здрав Сан споделит своей историю от Болшового острова. Вперед хлопцы!
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#8
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.vbox7.com/play:8a079762" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.vbox7.com/play:8a079762</a><!-- m -->
Косят зайцы траву, трын-траву на поляне ... мы волшебную косим трын-траву! А нам все равно! А нам все равно! ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :ctf:
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#9
То щото си нямаме тема за спам :roll: ,та дайте да се упражняваме във тая Big Grin
И дайте да си "тренираме" английския бре...,този руски вече е "демоде"...,и се счита като "носталгия от миналото" Big Grin Big Grin Big Grin


Найс ааа.... Tongue
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#10
Дело есть у нас - В самый жуткий час Мы волшебную... :roll:
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)