The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V70 прекъсващ дисплей и аларма

#11
Мерси Тишо, наистина не съм се втурнал да разглобявам. Риска е голям. Колкото до врътката на лостчето, тя работи идеално, не прекъсва и не отказва. Дори като изгасне дисплея си минава през всичките страници и на 5-та ли 6-та където свършват си гаси осветлението на прозорчето и после пак го пали на следващия ход.
Вчера ми направи впечатление, че макар и на топъл салон и работила кола, светна само при гасене на двигателя и палене. Почвам да подозирам компютъра *№@$@№$%№€%$ тои нали има опция да гаси дисплея, там нещо май се омазва.
Отделно вчера ми направи чпечатление на дълъг път, таблото около CDто и управлението на климатика беше доста загряло. Преди ми загряваше на бившата кола от кенууд - касетофона, ама сега редно ли е Wink))
Reply

#12
efuno Wrote:Мерси Тишо, наистина не съм се втурнал да разглобявам. Риска е голям. Колкото до врътката на лостчето, тя работи идеално, не прекъсва и не отказва. Дори като изгасне дисплея си минава през всичките страници и на 5-та ли 6-та където свършват си гаси осветлението на прозорчето и после пак го пали на следващия ход.
Вчера ми направи впечатление, че макар и на топъл салон и работила кола, светна само при гасене на двигателя и палене. Почвам да подозирам компютъра *№@$@№$%№€%$ тои нали има опция да гаси дисплея, там нещо май се омазва.
Аха, начален стадии на скапване на табло... След известно време цветомузиката ще бъде пълна - тоест ще започнат да мигат разни лампи, да се сверява часовника сам, да изчезват разни индикации например като за дългите светлини и т.н.
Може да се ремонтира, пускам ти на лични телефонния ми номер. Звънни ще ти обесня какви са алтернативите.

efuno Wrote:Отделно вчера ми направи чпечатление на дълъг път, таблото около CDто и управлението на климатика беше доста загряло. Преди ми загряваше на бившата кола от кенууд - касетофона, ама сега редно ли е Wink))

Вътре в вапросното табло за климатика подсветката му има около 6-7 крушки по около 1-2 вата - загряването там си е напълно нормално.:-)
Reply

#13
Тишо, благодаря ти за таблото. Работи като ново и проблемите с борд компютъра и мигачите изчезнаха. От МФ ми изчистиха грешката и сега нямам грижи.
Reply

#14
MunioA Wrote:Тишо, благодаря ти за таблото. Работи като ново и проблемите с борд компютъра и мигачите изчезнаха. От МФ ми изчистиха грешката и сега нямам грижи.


Супер. Раздвам се, че всичко е наред. :-)
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)