The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MY VOLVO 440

#21
Здравейте и от мен, тъй като от скоро съм собственик на волво 440 1.8 90к.с 1996 та проблема ми е че осветлението на копчетата за парното не ми работи както и това на копчето за аварийни(самото копче работи но не свети) а иначе километража оборотомера горивото температурата и часовника който е под копчето за аварийни си светят в зелвно обаче нищо друго не свети. Та въпроса ми е там изобщо има ли осветление или няма и ако има как да го оправя
Reply

#22
Никола Николчов Wrote:Здравейте и от мен, тъй като от скоро съм собственик на волво 440 1.8 90к.с 1996 та проблема ми е че осветлението на копчетата за парното не ми работи както и това на копчето за аварийни(самото копче работи но не свети) а иначе километража оборотомера горивото температурата и часовника който е под копчето за аварийни си светят в зелвно обаче нищо друго не свети. Та въпроса ми е там изобщо има ли осветление или няма и ако има как да го оправя

Здравей и от мен,

Много се учудих че си изровил тази стара тема.

Първо поздравления за колата, дано само това са ти проблемите.

1. Осветлението на копчета на парното - Ти си с по-новия модел и не знам при теб как са. При мен светят само позициите но не и самото копче. Порових да видя схемата на оборудването, и учудващо никъде не видях "крышка" или така наречената крушка. Виж лесно се разглобява, и погледни дали няма да излезне изгоряла крушка от някъде.

   

2. При натисното копче на Аварийните, не ти ли мига самото копче в червено? - При мен там няма подсветка ако и ти я търсиш. Тази за забравени колани свети ли ти? - те са на един общ блок.

   

3. Прилагам ти и схема на километража - там не разбрах дали имаш проблем. На контакт ако ти светят всички индикаци значи си добре.

   


Дано да съм ти бил полезен. Пиши ако имаш затруднения с ремонта. Ще помагаме и на живо ако се налага.

Поздрави.


Attached Files Thumbnail(s)
           
Във форума всеки носи радост. Един на влизане, друг на излизане...

Човек и общество...
Reply

#23
yogi479 Wrote:
Никола Николчов Wrote:Здравейте и от мен, тъй като от скоро съм собственик на волво 440 1.8 90к.с 1996 та проблема ми е че осветлението на копчетата за парното не ми работи както и това на копчето за аварийни(самото копче работи но не свети) а иначе километража оборотомера горивото температурата и часовника който е под копчето за аварийни си светят в зелвно обаче нищо друго не свети. Та въпроса ми е там изобщо има ли осветление или няма и ако има как да го оправя

Здравей и от мен,

Много се учудих че си изровил тази стара тема.

Първо поздравления за колата, дано само това са ти проблемите.

1. Осветлението на копчета на парното - Ти си с по-новия модел и не знам при теб как са. При мен светят само позициите но не и самото копче. Порових да видя схемата на оборудването, и учудващо никъде не видях "крышка" или така наречената крушка. Виж лесно се разглобява, и погледни дали няма да излезне изгоряла крушка от някъде.

[ATTACHMENT NOT FOUND]

2. При натисното копче на Аварийните, не ти ли мига самото копче в червено? - При мен там няма подсветка ако и ти я търсиш. Тази за забравени колани свети ли ти? - те са на един общ блок.

[ATTACHMENT NOT FOUND]

3. Прилагам ти и схема на километража - там не разбрах дали имаш проблем. На контакт ако ти светят всички индикаци значи си добре.

[ATTACHMENT NOT FOUND]


Дано да съм ти бил полезен. Пиши ако имаш затруднения с ремонта. Ще помагаме и на живо ако се налага.

Поздрави.
много благодаря за помощта тези дни ще го разглобявам да видя. Иначе с километража нямам никакъв проблем свети перфектно дори и часовника който е на таблото под копчетата за парното също свети. Аварийното копче не ми свети а работи както е това за коланите аз го извадих и видях че е на един блок обаче ме притеснява да не е от бушоните и мисля да ги проверя. А междудругото имам две копчета за подгрявка на седалките и се загледах онзи ден и само едното свети ама много малко.
Reply

#24
Другото ми предположение е дали не може да е от някой изгорял бушон. Мисля да отворя и да провеяря бушоните.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)