The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
полихромно огледало В50

#11
playdeni1 Wrote:Здравейте,писах в един "чужд"форум и там ме посъветваха,за залепя сензора на гарба на огледалото и този от лицевата страна с черно тиксо,за тест и когато го направих-огледалото си стъмва работи,но сега въпроса остава само защо заленото диодче не свети-идей?

А за какво служи зеленото диодче?
2001 S80
Reply

#12
marto4kata Wrote:
playdeni1 Wrote:Здравейте,писах в един "чужд"форум и там ме посъветваха,за залепя сензора на гарба на огледалото и този от лицевата страна с черно тиксо,за тест и когато го направих-огледалото си стъмва работи,но сега въпроса остава само защо заленото диодче не свети-идей?

А за какво служи зеленото диодче?
ха много добър въпрос...?идея нямам??!?!
[Image: image.php?u=62900&type=sigpic&dateline=1287592630]
Reply

#13
Колеги, някой ако може нека да качи снимки на читаво огледало и на сдало багажа, да видиме в крайна сметка за какво иде реч. Много хора реват от "стъмващото" се огедало, а никой не показва какво в крайна сметка му има Smile Виждал съм напълно скапано, все едно се е разтекло, но до колкото разбирам има различни видове разваляне.
Мойто лично е винаги "тъмно", има само малка ивица в горната част, която е като на нормално огледало и се мести хоризонтално, според това откъде идва светлината. Винаги си е било така (откакто имам колата) и честно казано и денем и нощем видимостта е идеална.
2001 S80
Reply

#14
marto4kata Wrote:Колеги, някой ако може нека да качи снимки на читаво огледало и на сдало багажа, да видиме в крайна сметка за какво иде реч. Много хора реват от "стъмващото" се огедало, а никой не показва какво в крайна сметка му има Smile Виждал съм напълно скапано, все едно се е разтекло, но до колкото разбирам има различни видове разваляне.
Мойто лично е винаги "тъмно", има само малка ивица в горната част, която е като на нормално огледало и се мести хоризонтално, според това откъде идва светлината. Винаги си е било така (откакто имам колата) и честно казано и денем и нощем видимостта е идеална.

Така изглежда повредено огледало от тип-а който се затъмнява само като му светнат фарове отзад.

Протича течния кристал между двете стъкла. И...
Reply

#15
Колега, какво стана с огледалото?
Успя ли да решиш проблема? За съжаление и при мен се получи същото - като скрия датчиците се затъмнява, а само не иска. Зеленото диодче не свети.

За съжаление виждам доста "тъпи" проблеми в тея волва ...
Reply

#16
При мен номера с тиксото не става. Има захранване до огледалото. Свалих го и го разглобих, подадох захранване на самото стъкло с батерия 1,5 волта и то потъмня. Значи проблема е в платката или датчиците. Ако някой знае как точно се водят тези датчици да каже, а и къде е този зелен светодиод?
[Image: ab257843.gif]
Reply

#17
Привет, момчета,

при мен електрохроматичното огледало няма зелен диод, което ме навежда на мисълта, че може да е друга функционалност.
Имаш ли компас на огледалото, колега?
Reply

#18
Аз нямам компас, а и там където си мисля, че е мястото на този светодиод при мен е затапено, а на платката мястото е празно. Трябва ми схема на платката в огледалото ако някой има.
[Image: ab257843.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)