The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Фабрична навигация, AUX, TV тунер, GSM и всичко за тях

#31
Благодаря много!!! След малко ще пробвам и ще кажа дали е имало ефект...
Поздрави!
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply

#32
Значи преди малко пробвах с другите региони, но никакъв резултат..даже и картина няма при другите настройки. Явно няма да стане работата с телевизията..Затова искам да ви покажа изходите или входовете за които се чудя какви са точно..не мога да ги разгадая, пробвах да вържа всякак плеър към тях, но без резултат... Прилагам снимка да ги погледнете: Излизат общо 4 кабела от тунера 2-та който са един до друг и на тях пише "FRONT IN OR FRONT OUT" и още 2 кабела... Единия както виждате е срязан отпред а другия със червена камбанка... Някой може л ида ми обясни какви точно са в крайна сметка? ..Не искам да си правя експерименти..
Благодаря предварително!


Attached Files Thumbnail(s)
   
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply

#33
Със сигурност не са фабрични. Най-вероятно са ползвали RGB или евентуално определен канал за да вкарват видео. Сигурно е имало някакво друго у-во и е срязан кабела за да бъде извадено (напр. портативен плеър). Съвет - свали ТВ тунера, отвори го и го снимай с добър фотоапарат. Качи снимката и Тишо би могъл да разгаде какво и как се случва с тези кабели.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#34
Хм....интересно! ... Ами ще сваля и ще снимам с хубаво качество Smile И без това се занимавам с фотография и имам професионална техника..просто не ми се занимаваше с обективи и големи апарати в случая и снимах с телефона... Но интересно какво са свързвали...
Благодаря много за отговора! Очаквайте снимки скоро!
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply

#35
s0me0ne Wrote:Със сигурност не са фабрични. Най-вероятно са ползвали RGB или евентуално определен канал за да вкарват видео. Сигурно е имало някакво друго у-во и е срязан кабела за да бъде извадено (напр. портативен плеър). Съвет - свали ТВ тунера, отвори го и го снимай с добър фотоапарат. Качи снимката и Тишо би могъл да разгаде какво и как се случва с тези кабели.

Здрасти ! Свалих тунера, отворих го и го снимах...Мисля,че се вижда сравнително добре къде отиват тези кабели...Ако ми помогнете ще съм много много благодарен!!!Ето снимките и благодаря предварително!!!


Attached Files Thumbnail(s)
               
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply

#36
А нещо за С40 2005 можеш ли да ми кажеш от къде да си дръпна по нови карти за европа. Мерси
Reply

#37
pecito Wrote:А нещо за С40 2005 можеш ли да ми кажеш от къде да си дръпна по нови карти за европа. Мерси
ТУк има колега, разгледай кое ти трябва и си го свали...даже има и инструкции Smile): http://thepiratebay.se/search/RTI/0/7/0
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply

#38
Добър ден. В колата имам фабрична навигация, но за съжаление липсва опцията ТВ. Искам да питам дали може да се добави ТВ тунер по някакъв начин и да подкарам телевизия на екрана.
Volvo S60, D5 2003г.
Reply

#39
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvotech.eu/product_info.php/cPath/133_136/products_id/336">http://www.volvotech.eu/product_info.ph ... cts_id/336</a><!-- m -->
Reply

#40
Напоследък ми остана малко време да направя някой подобрения на тема навигация. Smile
Платката за управлението на дисплея с едночипов контролер е готова:
   

Като функционалност засега съм направил следното:
1. Автоматично стартиране на навигацията след запалване на мотора.
2. Автоматично прибиране и изключване на навигацията, при заключване на автомобила.
3. Програмируемо закъснение -> при гасене на автомобила изчаква програмираното време и се изключва. Идеята е при спиране в бензиностанция например да не се изключва навигацията. По подразбиране времето което е зададено е 10 минути.
4. Защита на механиката и мотора ако не сработи краен изключвател.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)