The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тема за предложения...всякакви!

#21
Искам само да попитам: Не е ли време вече, да се пусне тема за тазгодишната национална среща? :oops:
От медицинския картон на кглб ....няма психични отклонения ,просто е глупав
Reply

#22
Никога не е рано да се заговори за среща и веселба.
Reply

#23
Staiko S40 Wrote:Искам само да попитам: Не е ли време вече, да се пусне тема за тазгодишната национална среща? :oops:
Днес говорих с Цоската, засегната тема беше именно за националната. Мисля, че е време да се отвори тема за предложение за място за провеждане Wink
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#24
bg_tiger1978 Wrote:
Staiko S40 Wrote:Искам само да попитам: Не е ли време вече, да се пусне тема за тазгодишната национална среща? :oops:
Днес говорих с Цоската, засегната тема беше именно за националната. Мисля, че е време да се отвори тема за предложение за място за провеждане Wink

Доообре Big Grin
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#25
С Тигърчето говорихме за с. Чифлик около Троян.
Нека това да бъде предложение като за начало. Но сега е времето за правене на оферти, защото после времето идва късо както за резервации така и за планиране на отпуск.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=%D1%87%D0%B8%D1%84%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B0&source=web&cd=1&cad=rja&sqi=2&ved=0CCoQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.visit.bg%2Fselo%2Fphotels.php%3Fkurid%3D71%26cat%3Dhotel&ei=9O4bUcvuFordtAbHroGQDg&usg=AFQjCNG8xZ7Os0ydGGAaIombLSVg3FF2qg">http://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=% ... LSVg3FF2qg</a><!-- m -->
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#26
Предложението на Ицо и Дидо е добро, но нека се пусне официална тема за дата и място на НС 2013.
Поздрави от мен.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#27
Здравейте колеги, тъй като хедъра на форума ми се струва малко странен (най-горната лява картинка която служи като бутон home) и от доста време стои така, аз предлагам една моя идея... Ако се одобри и ако се хареса на съфорумниците супер, ако не здраве да е !
Ето и семплото предложение от мен: Idea


Attached Files Thumbnail(s)
   
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply

#28
In Flames Wrote:Ето и семплото предложение от мен:

Пиши на s0me0ne ,няма да има нищо против това да се случи Wink
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#29
kire Wrote:
In Flames Wrote:Ето и семплото предложение от мен:

Пиши на s0me0ne ,няма да има нищо против това да се случи Wink

Здравей, пуснах му ЛС, надявам се да го види скоро Wink
Също така дано се хареса на колегите тук идеята ми Smile

Поздрави!
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply

#30
Здравейте, прочетох предложенията на колегите и реших и аз да дам едно предложение. Понеже обичам да споря с колегите от Добрич на най-различни теми (верен на принципа: В спора се ражда истината), забелязах, че много трудно може да се намери информация за моделите, годините на прозводство и др. подобни, реших да направя един плакат с всички произведени модели автомобили от 1927 г. до 2012 г., нямам претенциите да е най-подробния, но мисля че за начало става, ако иска някой може да го допълни, отпечата, размножи и въобще да го усъвършенства при едно условие: Да не го разпространява с цел лична печалба, печалбата може да бъде само и едиствено в полза на клуба. Ако някой иска да му изпратя работните варианти на плаката, нека да ми пише на ЛС.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)