The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
За водородните клетки

#31
Мога само да ви посъветвам да не се лъжете да слагате от тези водородни клетки те са пълна измама, но парите са си ваши, успех!
Reply

#32
choki Wrote:Мога само да ви посъветвам да не се лъжете да слагате от тези водородни клетки те са пълна измама, но парите са си ваши, успех!
Дали е възможно, да ни обясниш защо е това твое умозаключение?
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#33
Zdravko_850 Wrote:Дали е възможно, да ни обясниш защо е това твое умозаключение?


Защото реално няма никаква икономия, само се дават едни пари на вятъра(всъшност за хората измислили тази измама са добре дошли) в опит да се счупи някой мотор. :wink:

Същата работа като онова китайското чудо с размери на зарядно за телефон, което се продаваше доста успешно, като митично устройство спестяващо ток, само като го включиш в контакта. Като си спомня колко балъци си накупуваха такива, че даже имаше и такива които обесняваха как това наистина спестявало... Big Grin

Явно, като му мина модата на това чудо, измамниците измислиха ново и за повече пари. :roll:
Reply

#34
Тишо освен китайските такива джаджи за контакта имаше и германски такива при това доста скъпи. Явно има някаква идея в цялото нещо макар, че не съм вниквал в принципа им на действие.
А това за чупенето на мотора и икономията с водородните клетки ми напомня на приказките за газовите уредби :wink:
Ще видим как ще се развият нещата, но дори и нищо да не излезе от тази технология си мисля, че съвсем скоро ще се намери заместител на петролните продукти Smile
Reply

#35
Относно тази клетка, та моя двигател 1.9тд като няма дебитомер и комп откъде ще дойде тази цялата икономия. Разгледах тази система <!-- m --><a class="postlink" href="http://hydroxsystems.blog.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://hydroxsystems.blog.bg/</a><!-- m --> някой има ли наблюдения.

Volvo V40 1.9tdi 97г.
Reply

#36
Tisho Wrote:Защото реално няма никаква икономия, само се дават едни пари на вятъра.....

А беТишо ,какво е това отрицание ,ти сега ще се заяждаш ли или к'во Big Grin

Както от газовите уредби ,метановите им алтернативи ,сега и от водородните клетки ,
всичко е въпрос на изчисления .

Ако икономия има и у-вата ще ги има ,това е факта.
Примерно,колко струва колата,колко се кара,какви са условията и т н
Нека се изкажат и хора имащи такива в.клетки.
Аз следя развитието им в домакинствата в Германия от 2007г
и да ви кажа,хората ги ползват ,а немците определено не са луди Big Grin

Изказвания от сорта ,не си карай колата защото се хаби и поевтинява не ми се слушат :!:
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#37
Zdravko_850 Wrote:
Tisho Wrote:Защото реално няма никаква икономия, само се дават едни пари на вятъра.....

А бе Тишо ,какво е това отрицание ,ти сега ще се заяждаш ли или к'во Big Grin


Добре де, като сте толкова надъхани, нека да направим замервания, ама как си трябва. А не на базата на слухове да пълним темата. Smile

Не се заяждам просто се опитвам да обесня, че безплатен обяд няма и перпетуум мобиле го има само в фантастичните филми. :wink:

По горе бях пуснал няколко въпроса. Никой не даде смислен отговор на тях...
Reply

#38
Ице, пиши кво стана, че изгарям от любопитство!

There is no place like 127.0.0.1
Reply

#39
Айде де засрамете се запалихте ни фитила и да се чудим
дайте още инфо. Smile
460 1.8 моно 1994 година с газ и на всичкото отгоре и върви
850 2.5 бензин газ
Reply

#40
Ице изминаха няколко месеца от как ползваш водородната клетка. Моля те сподели безпристрастно какво ти е мнението на този етап. Видяхме вчера на срещата че мотора не си го счупил още, и колата си върви доста прилично. Ако може и малко снимки "постни" за монтажа и сподели точно как го ползваш клетката. Кога я включваш"изключваш" и защо? Усеща ли се разлика в динамиката на колата, Забелязал ли си липса на достатъчно зареждане на акумулатора, Сегашният ти разход и др. Сподели моля те!
Човек е толкова голям колкото големи са и мечтите му !
Не е важно колко години си живял а колко са били моментите когато ти е спирал дъха !
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)