The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Стрелката за температурата

#11
По принцип температурните датчици се проверяват като им се замери съпротивлението на студено и на загрят двигател. Най лесно ще е да се замери на клемите с мултицет и така ще е ясно да се разглабя таблото или не. Това важи за температирните датчици за водата в охладителната система, по прецизните ги мислят по сложни и преполагам по друг начин се проверяват.
Все трябва да има инфо някъде колко са контролните съпротивления.
Всеки ден, започващ с над 300 коня под капака е добър Smile
Reply

#12
По принцип температурните датчици се проверяват като им се замери съпротивлението на студено и на загрят двигател. Най лесно ще е да се замери на клемите с мултицет и така ще е ясно да се разглабя таблото или не. Това важи за температирните датчици за водата в охладителната система, по прецизните ги мислят по сложни и преполагам по друг начин се проверяват.
Все трябва да има инфо някъде колко са контролните съпротивления.
Всеки ден, започващ с над 300 коня под капака е добър Smile
Reply

#13
Проблема е ясен. Датчика е прекъснал. Жоро я виж имаш ли го при теб и какви пари е.
Reply

#14
Проблема е ясен. Датчика е прекъснал. Жоро я виж имаш ли го при теб и какви пари е.
Reply

#15
Деян Wrote:Проблема е ясен. Датчика е прекъснал. Жоро я виж имаш ли го при теб и какви пари е.

Излизат 2 модела.
Цената за нов е 10-12 лв.
Reply

#16
Деян Wrote:Проблема е ясен. Датчика е прекъснал. Жоро я виж имаш ли го при теб и какви пари е.

Излизат 2 модела.
Цената за нов е 10-12 лв.
Reply

#17
При мен го имаше същия проблем но след, като смених термостата и се оправи. На мен не можеше да ми загрее колата изобщо, така че си провери и термостата.

Румбата
Живота е твьрде кратьк за да го пропиляваме с глупости.
Reply

#18
При мен го имаше същия проблем но след, като смених термостата и се оправи. На мен не можеше да ми загрее колата изобщо, така че си провери и термостата.

Румбата
Живота е твьрде кратьк за да го пропиляваме с глупости.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)