The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
високооктанов бензин или просто качествен такъв.... - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Общ технически форум (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: Бензин (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=41)
+--- Thread: високооктанов бензин или просто качествен такъв.... (/showthread.php?tid=10220)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Re: високооктанов бензин или просто качествен такъв.... - npavlov - 09-29-2013

Dodo 155 Wrote:Колега, ти да не работиш за някой от колемите "бензинджии" :lol: или нещо ни будалкаш Wink
Дори в Румъния нафтата е по-хубава от нашата Wink
Опазил ме Бог, колега, живея честно и почтено. Smile Далеч съм от мисълта да защитавам нафтата у нас. Просто споделям, че не успях да установя разлика в работата на старата пущина. Допускам, че това се дължи на твърде зачатъчните ми познания по двигатели, да го кажем по нашему - разбирам колкото свиня от кладенчова вода. Въобще, под капака зная само кое е акумулаторът и къде се сипва течност за чистачки. Smile


Re: високооктанов бензин или просто качествен такъв.... - bg_tiger1978 - 09-29-2013

npavlov Wrote:Просто споделям, че не успях да установя разлика в работата на старата пущина. )
Аз само минавам, но да попитам "Старата пущина" е :roll: :roll: :roll: горд собственик на V60 :o :mrgreen:


Re: високооктанов бензин или просто качествен такъв.... - dilana - 09-29-2013

Yankov Wrote:
dilana Wrote:ОМВ имат ли някаква ПРИМОЦИЯ , че аз ползвам карта за 5-8 ст за литър от петрола ?
Имат - HappyDays.
Демек - Четвъртък и Петък с по 5 стинки надолу за бензин и дизел.
А картата за Петрол...как да се сдобия и аз с туй нйещо?
Ами питаи в петрол дали не ги раздават още. аз моита преди 2 години някъде я взех от бензиностанция на петрол, условието беше да заредиш 20 литраи ти я дават. И от следващите зареждания имаш 5 ст през седмицата и 10 ст събота и неделя отстъпка а от известно време маи събота и неделя е 8 ст само .За газта незнам колко е, пак има но е по малко отстъпката


Re: високооктанов бензин или просто качествен такъв.... - npavlov - 09-30-2013

bg_tiger1978 Wrote:
npavlov Wrote:Просто споделям, че не успях да установя разлика в работата на старата пущина. )
Аз само минавам, но да попитам "Старата пущина" е :roll: :roll: :roll: горд собственик на V60 :o :mrgreen:

"Старата пущина" беше V40 1.9D, 2001. V60 e "новата пущина". :twisted: Big Grin


Re: високооктанов бензин или просто качествен такъв.... - Yankov - 10-02-2013

dilana Wrote:
Yankov Wrote:
dilana Wrote:ОМВ имат ли някаква ПРИМОЦИЯ , че аз ползвам карта за 5-8 ст за литър от петрола ?
Имат - HappyDays.
Демек - Четвъртък и Петък с по 5 стинки надолу за бензин и дизел.
А картата за Петрол...как да се сдобия и аз с туй нйещо?
Ами питаи в петрол дали не ги раздават още. аз моита преди 2 години някъде я взех от бензиностанция на петрол, условието беше да заредиш 20 литраи ти я дават. И от следващите зареждания имаш 5 ст през седмицата и 10 ст събота и неделя отстъпка а от известно време маи събота и неделя е 8 ст само .За газта незнам колко е, пак има но е по малко отстъпката
Благодаря Smile


Re: високооктанов бензин или просто качествен такъв.... - dilana - 10-03-2013

[/quote]
Благодаря Smile[/quote]
Утре ще напълня моита в ОМВ и ако ми хареса и има разлика , Ще ти подаря моята. Аз така или иначе харча по около 40-50 л месечно а и рестото от разликата я оставям на персонала (обикновено момчето отвън дето е)


Re: високооктанов бензин или просто качествен такъв.... - JMI - 10-03-2013

Дано да е просто качествен такъв Wink


Re: високооктанов бензин или просто качествен такъв.... - JMI - 10-03-2013

Аз все още пазя лоши спомени от ОМВ край Харманли преди 10тина дни и разликата в качеството с Гръцкото гориво, което ми се наложи да заредя!


Re: високооктанов бензин или просто качествен такъв.... - dilana - 10-04-2013

JMI Wrote:Аз все още пазя лоши спомени от ОМВ край Харманли преди 10тина дни и разликата в качеството с Гръцкото гориво, което ми се наложи да заредя!
Абе днес долях на моита 42 л бензин А95 ( с толкоз се напълни догоре) и за сега е добре, не му се мръщи .
А и ми предложиха карта за отстъпка ама...................
трябваа да заредя 60 литра (можело и на три пъти) и доколкото видях са се уляли в отстъпката цели 3 ст


Re: високооктанов бензин или просто качествен такъв.... - hamak - 10-12-2013

И на мен ми я предлагаха тая промоция с картите. Вярно, че за отстъпката са се скъсали направо, но в определени дни е оферта. Примерно има дни, в които на другите бензиностанции е нормална цената на горивата, а при ОМВ е 5 стотинки по-ниска. Един вид дори и да имаш карта за отстъпка на другите да не е проблем да заредиш при тях, понеже цената ще е еднаква. Та именно в тези дни ще си още 3 стотинки надолу. Smile Аз лично от ОМВ и ЕКО съм най-доволен. Тия Петрол и имаме тука едни бензиностанции Зара са пълен ташак. Големи отстъпки ама файда никаква. Бензина им изчезва доста бързо. Все едно въздух сипват.


Поздрави,
Иван