The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
Тема за похвали, оплаквания и предложения. - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Пазар (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Продава (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Thread: Тема за похвали, оплаквания и предложения. (/showthread.php?tid=10452)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Re: Тема за похвали, оплаквания и предложения. - stefpetkov - 05-08-2011

+10 за just_vanko 1 много коректен е ,и е в час, а за killara (убиеца) нямам думи Big Grin


Re: Тема за похвали, оплаквания и предложения. - ico_kosara007 - 07-03-2011

Огромна похвала за Вильо(yuckuJackD) за подробните съвети и за отзивчивостта си да помага. :lol:


Re: Тема за похвали, оплаквания и предложения. - Мънцата - 07-03-2011

ico_kosara007 Wrote:Огромна похвала за Вильо(yuckuJackD) за подробните съвети и за отзивчивостта си да помага. :lol:
+1 :!: Взе ми го от устата Big Grin Благодарение на него, вече имам печка в колата! Вильо, благодарско братче :!:


Re: Тема за похвали, оплаквания и предложения. - yuckuJackD - 07-03-2011

Аз ще взема да се изчервя ....


Re: Тема за похвали, оплаквания и предложения. - bg_tiger1978 - 07-03-2011

аз пък благодаря на Ицо Косара 007, че ми отвори очите за боята и че му откраднах поръчката от ръцете


Re: Тема за похвали, оплаквания и предложения. - ico_kosara007 - 07-03-2011

Дидо Благодаря ти!Нищо работа! Wink


Re: Тема за похвали, оплаквания и предложения. - yuckuJackD - 07-22-2011

За пореден път съм "крайно разочарован" от колегата just_vanko1!
Не го е срам! Не стига, че ми прати чарковете по-скоро от очакваното :!: и нямах време да се подготвя, ами и на всичкото отгоре стойността на наложения платеж не беше предварително уговорената, а по-малка. :!: Мошенник с мошенник, такъв! :evil: :twisted: :evil: :twisted:

+10 just_vanko1

Много станахте в него край дето да ви разнасям бири...


Re: Тема за похвали, оплаквания и предложения. - Karlsson - 07-22-2011

На мен ми се наложи да пазарувам чаркалък от колегата damian89.Не го знам дали е продавал инцидентно някоя В40 на части или с това се занимава но и той е от онея "гадове" които продават на достъпни цени и пращат веднага.Такива трябва да ги трепят още докато са малки защото развалят бизнеса на некоректните търгаши Confusedhock: :lol:


Re: Тема за похвали, оплаквания и предложения. - dragogbg - 09-18-2011

Здравейте аз съм собственик на Volvo s 40 TDI 1998г. от Плевен съм, но в нашият град така и не намерих хора които да разбират добре от Волво.Открих във форума Ванко от Панагюрище и реших да закарам автомобила си там.Резулататът беше повече от впечатляващ! Колата ми беше ремонтирана бързо и много професионално! Разполагат с огромен арсенал от части за Волво а отношението към клиента е нещо което в България трудно може да се види! Изказвам своята благодарност към Ванко и баща му който дълго време е работил зад граница като автомонтьор.Ето и телефон на Ванко 088 581 34 24 .


Re: Тема за похвали, оплаквания и предложения. - vil4an76 - 10-11-2011

Специялни благодарности на колегата cjman .Евала,много точен пич.Огромно благодаря колега.+10 от мен