The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
Тема за похвали, оплаквания и предложения. - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Пазар (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Продава (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Thread: Тема за похвали, оплаквания и предложения. (/showthread.php?tid=10452)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Re: Тема за похвали, оплаквания и предложения. - toshako - 01-07-2012

Със закъснение ще изсипя благодарности за пазаруването от колегите ни cjman и just_vanko1. Много отзивчиви и коректни! Изказвам също много благодарности както за отзивчивостта им, така и от съветите при решаването на възникнали проблеми на вече споменатите колеги, както и на joro74, ico850, metallista, yuckuJackD, Karlsson, aleks12345, и много други.


Re: Тема за похвали, оплаквания и предложения. - TauCaHa - 01-09-2012

uf07 + Добро отношение


Re: Тема за похвали, оплаквания и предложения. - bg_tiger1978 - 01-31-2012

+ За колегата чоко80 Коректен , точен експедитивен :!:


Re: Тема за похвали, оплаквания и предложения. - kombiworld - 02-05-2012

Привет на всички колеги Big Grin
Горещо препоръчвам на всеки ( от MitkoStefanov - Зъбно колелце за километраж на 850 - 240 i 760 2.4 TDI ), който иска таблото за 7-ма серия ( а вероятно и за 9-тата серия ) отново да отчита изминал пробег. Като работата за един ден ме спаси от безброй неприятности и преизчислявания.
Хиляди БЛАГОДАРНОСТИ Митак, за оказаната помощ !!! С това малко колелце се решават големи проблеми.
Сега отново се радвам на изцяло работещо табло (дневен и общ километраж) и се наслаждавам на старата класика !!!
Tongue


Re: Тема за похвали, оплаквания и предложения. - indenor xd-88 - 03-06-2012

Огромна благодарност на desso !!! Много съм щастлив, че се нави да ми продаде любимите ми джанти и то на добра цена и в добро състояние. Към тях получих капачки и две липсващи ми гайки, момчето ги свали от колата си и ми ги даде ! За пръв път го виждам, но според мен е точен и коректен човек Smile


Re: Тема за похвали, оплаквания и предложения. - windcoast - 05-23-2012

+1 ДОКО
+1 atanas lulov

И двамата колеги са точни и коректни! Дано да има повече като тях.


Re: Тема за похвали, оплаквания и предложения. - Zdravko_850 - 06-04-2012

Аз искам да благодаря на Стъньо ( stvri ) за и експресно свършената и качествена работа днес
Мерси мой !


Re: Тема за похвали, оплаквания и предложения. - jorkata66 - 06-11-2012

Аз искам да изкажа благодарност към Мевдо- Севдалин! Днес имах нужда от неговата професионална помощ и макар и мобилно той успя да разбере проблема и ме насочи към същината му. Благодаря Мевдо - бозата от мене! Big Grin Smile Smile


Re: Тема за похвали, оплаквания и предложения. - Staiko S40 - 06-11-2012

Специални благодарности към тигърчето за бутона който ми даде. Малко съм недоволен че не взе парички,но за това ще бъде наказан на някоя маса :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Re: Тема за похвали, оплаквания и предложения. - yuckuJackD - 06-12-2012

Оооо тигърчето го чака аналогично наказание и от моята персона:
Съвсем неочаквано получавам SMS от куриерска фирма, че имам пратка в еди-кой-си офис. Принципно нищо не чакам, зачудих се, но и друг път се е случвало да се объркат и си викам "Ще отида да им кажа, че са с грешка". Отивам аз и се оказва, че наистина имам пратка адресирана за мен при това с част, която се бях убил да търся без успех - щоричката до касетофона на S80. Адресата беше тигърчето, а наложен платеж нямаше.
Тигрееееййй, дет те сваря, там ти е напиването!