The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
Тема за похвали, оплаквания и предложения. - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Пазар (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Продава (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Thread: Тема за похвали, оплаквания и предложения. (/showthread.php?tid=10452)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Re: Тема за похвали, оплаквания и предложения. - cjman - 01-25-2013

благодаря за хубавите думи, момчета, и аз да кажа: бг тайгър, лийч, Ицо косара, justВанко, металиста са точни и сериозни хора и можете да разчитате на тях, може да пропускам някого, като се сетя ще добавям.


Re: Тема за похвали, оплаквания и предложения. - aleksandar_stefanov - 02-20-2013

Специиални благодарности на колегата ДОКО , точен , коректиен и .......... абе много бира трябва да го черпя тоя човек Big Grin .


Re: Тема за похвали, оплаквания и предложения. - arukard - 02-24-2013

Аз пък искам да се оплача от колега - atanas lulov. Изключително некоректно постъпи спрямо мен. Продаде ми джанти, които беше боядисал върху ръждата. Попитах го дали има някакви проблеми - да не са криви, заварявани удряни и т.н. при което той каза, че нямат проблеми. След като ги монтирах на автомобила и след 1 седмица гумите бяха спаднали до джантите. При гумаджията се оказа, че има ръжда по вътрешните бордове, където се лепи гумата, ръждата създава шупли и съответно спадат. Мога само да кажа, че до момента джантите ми излязоха на двойна цена, така че не мога да кажа нищо хубаво за този колега. Сам съм си виновен задето взимам джанти онлайн, но разчитах на съвестност, каквато не срещнах при този човек. Съветвам и другите колеги да не му се доверяват.


Re: Тема за похвали, оплаквания и предложения. - kire - 02-24-2013

arukard Wrote:Аз пък искам да се оплача от колега - atanas lulov.
По въпроса Ви се работи...,ако няма реакция от въпросния потребител,мола пишете ми на лично съобщение.
Поздрави!


Re: Тема за похвали, оплаквания и предложения. - vil4an76 - 03-10-2013

+1 за колегата just_vanko1


Re: Тема за похвали, оплаквания и предложения. - metallista - 04-28-2013

Колеги продавачи, купувачи, според мен е хубаво всички обяви да се подредят в подходящите раздели, защото е момента е пълен хаос- обяви, постнати преди определено време без значение какви и за какво са, се намират в един раздел. Други обаче постнати след този определен период са подредени в под раздели. По този начин настъпва объркване и тавтология на разделите. Доста работа е да се преместят старите постове в новите под раздели, но няма да настъпва подобен хаос и объркване.
Тук трябва да коментират и колегите модератори, защото ,предполагам, евентуално те могат да свършат тази работа.


Re: Тема за похвали, оплаквания и предложения. - raceteam - 04-29-2013

Много точни са колегите mevdo и BFal. И на двама едно голяма БЛАГОДАРЯ! Wink


Re: Тема за похвали, оплаквания и предложения. - Staiko S40 - 06-22-2013

Уважаеми колеги, поради зачестилите раждания на малки волварчета имам предложение Волво клуб България да подготви и отпечата специални лепенки за най-малките. Знаете ги тези, че има волварче/та в колата. Надявавам се, татковци, майки, дядовци и баби да подкрепят моето предложение.


Re: Тема за похвали, оплаквания и предложения. - vil4an76 - 06-23-2013

Съгласен съм с теб Стайко.Бих си лепнал и едно такова стикерче на задницата на комбито ми Wink


Re: Тема за похвали, оплаквания и предложения. - kire - 06-25-2013

Ако някой разработи визуален проект,с най-голямо удоволствие ще се заема с реализацията Smile