The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments



Волво Клуб - България
Снимки 640х480 на нашите Шведски красавци ! - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Общ форум (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: На лафче (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Thread: Снимки 640х480 на нашите Шведски красавци ! (/showthread.php?tid=12828)



Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - In Flames - 05-14-2012

Хаха, егати кончето! Smile Много готина кола колега!
[Image: 531214_424609127563888_100000444145167_1...4175_n.jpg]


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - Vin_Diesel_9_0 - 05-14-2012

Мерси колега Smile


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - momcho00 - 05-14-2012

       
И моя уникат. Wink


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - ico_kosara007 - 05-14-2012

Не мога да разбера защо си криете номерата.То разбирам да е кола за 100 бона? Нали номера е човек като я види да си каже, е това автомобил на човек от ВКБ!


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - stefi_pavlov - 05-14-2012

ico_kosara007 Wrote:Не мога да разбера защо си криете номерата.То разбирам да е кола за 100 бона? Нали номера е човек като я види да си каже, е това автомобил на човек от ВКБ!
напълно съм съгласен Wink но разни хора разни идеали..... аз някой ако ми се обади и ми каже 0096 нищо не ми говори и няма да се сетя, но ако го видя на живо веднага ще се сетя къде съм го виждал Smile а и номерата не са нещо тайно да кажеш номер на лична карта примерно. но е факт че винаги ми е било странно като си ги крият хората


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - momcho00 - 05-14-2012

stefi_pavlov Wrote:
ico_kosara007 Wrote:Не мога да разбера защо си криете номерата.То разбирам да е кола за 100 бона? Нали номера е човек като я види да си каже, е това автомобил на човек от ВКБ!
напълно съм съгласен Wink но разни хора разни идеали..... аз някой ако ми се обади и ми каже 0096 нищо не ми говори и няма да се сетя, но ако го видя на живо веднага ще се сетя къде съм го виждал Smile а и номерата не са нещо тайно да кажеш номер на лична карта примерно. но е факт че винаги ми е било странно като си ги крият хората
Снимките са преработвани и не ми се търсеше оригиналите им.Качвал съм и други снимки и не съм крил номерата , ще ме изядете ей Big Grin :!: :!: :mrgreen: :lol:


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - stefi_pavlov - 05-14-2012

нестава въпрос персонално за теб колега а като цяло.
поздрави и без лоши чувства


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - ico_kosara007 - 05-14-2012

:lol: :lol: :lol:


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - npackoBko - 05-14-2012

Ице ти май не ги криеш, че да не те бием ..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

P.S. спаааааааааааааааааааааааааааааа, Big Grin


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - In Flames - 05-14-2012

Подкрепям! ..Между другото и аз днес мислих да пиша по тази тема(че е доста странно хора от форума да си крием номерата...) Какъв е смисъла незнам... Та като ти знаят номера да не би да я откраднат Big Grin ..Я стига... Аз до сега на една снимка не съм си крил номера и не смятам да го правя...да се знаимавам с глупости... Качвайте си снимките "сурови" и като се засечем по пътищата да се поздравим, зарадваме и т.н. колеги! Smile)
Поздрави на всички! Smile)) И стига с шпионските истории Big Grin