The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
С Какъв двигател е сегашното ви VOLVO и доволен ли сте? - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Volvo cars (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Серии S/V/Cxx на Volvo (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Thread: С Какъв двигател е сегашното ви VOLVO и доволен ли сте? (/showthread.php?tid=17791)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


Re: С Какъв двигател е сегашното ви VOLVO и доволен ли сте? - JMI - 01-30-2014

joro the driver 17 Wrote:
JMI Wrote:
joro the driver 17 Wrote:Бензинов, никога не бих си купил автомобил за лична употpеба с дизелов двигател.


Хубаво е да можеш да се аргументираш!!! Защото иначе думите висят леко в пространството! Wink
Темата е за това на кого колата с какъв двигател е и дали е доволен, не защо е с такъв двигател и въпреки всичко може би ако друг колега ме беше попитал бих отговорил, но в този случаи съм сметнал че не е необходимо, колегите с които сме го обсъждали знаят мнението ми и освен това моите мнения не висят в пространството, тъи като мога да преподавам на хора написали подобни изказвания. Погледни мнението си под моето в една тема за снежен опит и случки отпреди година и нещо и ще разбереш, защо не е нужно да се аргументирам, особено пред теб.


Е, те преподаватели и многознайковци много, но опита друго показва! Wink Ако не намираш за нужно пред мен, то поне пред всички четящи тук! Smile


Re: С Какъв двигател е сегашното ви VOLVO и доволен ли сте? - joro the driver 17 - 02-14-2014

Е, те преподаватели и многознайковци много, но опита друго показва! Wink Ако не намираш за нужно пред мен, то поне пред всички четящи тук! Smile[/quote]
То и палячовци много, а опитът показва това, което всеки е установил сам пред себе си, а не това, което някои си, от някъде си иска да му или им, ако са повече хора втълпи.


Re: С Какъв двигател е сегашното ви VOLVO и доволен ли сте? - JMI - 02-14-2014

Ако това, което си написал е вярно, то тогава доста добре си определил себе си! Wink

Аз лично съм научил доста ценни неща от хора пишещи тук, които не бих могъл да установя преди това сам! Smile


Re: С Какъв двигател е сегашното ви VOLVO и доволен ли сте? - Dodo 155 - 02-14-2014

Много сте мили двамата :mrgreen:
Не се хапете ... форумът работи от 1/2 ден, а вече се емнахте Wink
Дизел, бензин, газ ... кой каквото му е кеф, това да кара 8-)


Re: С Какъв двигател е сегашното ви VOLVO и доволен ли сте? - Dodo 155 - 02-14-2014

Но най-важното от всичко е, че по последните 2 позиции няма гласували ... и надали ще има Smile Wink


Re: С Какъв двигател е сегашното ви VOLVO и доволен ли сте? - JMI - 02-14-2014

Dodo 155 Wrote:Много сте мили двамата :mrgreen:
Не се хапете ... форумът работи от 1/2 ден, а вече се емнахте Wink
Дизел, бензин, газ ... кой каквото му е кеф, това да кара 8-)


Ами нали е Свети Валентин! Wink


Re: С Какъв двигател е сегашното ви VOLVO и доволен ли сте? - joro the driver 17 - 02-15-2014

JMI Wrote:Ако това, което си написал е вярно, то тогава доста добре си определил себе си! Wink

Аз лично съм научил доста ценни неща от хора пишещи тук, които не бих могъл да установя преди това сам! Smile


Така е и още много ще научиш сигурно, имаш голяма нужда съдеики от досега показаното, затова чети и се учи без да се заяждаш с по-информираните по темите тук, а ако не ти дава мира душичката малка да спреш, продължи си сам, стига сме занимавали вниманието на хората с дрязги, личо аз спирам в тая темa и ще избягвам и други ако присъстваш там, защото лично на мен не ми е удоволствие да се карам с които и да било, а колегата додо 155 е много прав. Извинения и поздрави на съфорумците.


Re: С Какъв двигател е сегашното ви VOLVO и доволен ли сте? - Tisho - 02-15-2014

Предлагам да избягваме личните нападки... :roll: Idea


Re: С Какъв двигател е сегашното ви VOLVO и доволен ли сте? - paralaks - 02-17-2014

Бензин Т5 250к.с. вече шеста година, без газова уредба и без проблеми.Новото най-вероятно V8.


Re: С Какъв двигател е сегашното ви VOLVO и доволен ли сте? - ipdown - 02-17-2014

Quote:С Какъв двигател е сегашното ви VOLVO и доволен ли сте?

Двулитров бензинов редблок. С турбо.
Изключително съм доволен. Ниска цена, евтина подръжка, висока надеждност, простота и ремонтопригодност, висока мощност и сравнително нормален разход за това което получаваш. Двигателя комбиниран с огромно комфортно комби със задно предаване и LSD е удоволствие.