The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
СРЕЩА: София, 08.04.2006(Събота) от 12:30 - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Архив (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Forum: Стари/ненужни теми (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Thread: СРЕЩА: София, 08.04.2006(Събота) от 12:30 (/showthread.php?tid=215)

Pages: 1 2 3 4 5 6


- sasho_s40 - 03-15-2006

волво фен,
кайто ти гледа картинката ( аватара ) програма не му трябва - то биологията ще го води на автопилот( е еко не на " ляво " ).
Това с програмата е малко сложно щото иска организация и "четене на лекции" и не виждам как ще стане засега. А иначе идеята е много добра защото както сме се събрали някой си казва конкретен проблем и после всеки може да му отговори на мейл или по друг начин за да не се губи време в обсъждане и спорове.
Абе колкото повече коментирам, толкова повече ми харесва идеята - кво ни пречи на другата среща ( като е по-топличко де ) да седнем всички на тревичката до колите за половин час и всеки дето нещо го мъчи да има 1-2 минутки да каже каква му е болката набързо ама без коментари и после в кръчмата или след срешата в нета който има нещо ценно да го сподели с нуждаещия се...
ПП малеее като не съм писал отдавна какви Ентелетентни мисли имам
ППП щото си смених работата и ми е нанагорно ама съм доволен


- nelin - 03-16-2006

Идеята на Сашо за тревичката е интересна,дано само вместо това да не се наложи да чистиме сняг. Smile


- Пангев - 03-28-2006

Между другото е хубаво да се напише в обявяването на срещата че всеки (знаен и незнаен) е добре дошъл на срещите. Аз лично в началото си мислех че трябва да си по някакъв начин "официален" член на клуба.. Мисля че доста хора не идват поради тази причина...
Аз ще се опитам да дойда но нищо не обещавам щото имам пътуване в провинцията. Все пак ще направя всичко възможно - винаги е добре да разпуснеш без жена и деца...


- unicata - 03-29-2006

Аз за съжаление не мога да дойда:-( въпреки че ми се искаше да се запознаем, но другия път се надявам да не съм на работа и да се видим


- stosisi - 03-31-2006

е браво аз тогава по някаква случаиност ще съм в софия и ще доида да видя за какво става дума


- Efri 850 - 03-31-2006

Затова се обявява датата доста по рано ~около месец, за да имаме време да се подготвим по някакъв начи за мероприятието.

Между другото - трябва да помислим и за срещи с преспиване - лятото.

Който има волво или е с друга марка кола - да заповяда на срещата.
И тези дет са без коли също да заповядат!



- Kespanok 460 - 04-01-2006

Efri 740 Wrote:Между другото - трябва да помислим и за срещи с преспиване - лятото.

Това ще е много готино,само дано можем да се огранизираме и всички да имаме възможност.

Волво - Къмпинг Big Grin


- Izex - 04-01-2006

И аз ще успея да дойда май(на срещата в събота). Ще се радвам да се запознаем и на живо :lol:


- gadnia_metal - 04-03-2006

и аз съм за къмпинга даже веднага правя предложение - 1 юни, каварна :lol: . четвъртък, апокалиптика на живо + море + сбирка + мнооооооооооооого бира Tongue


- VolvoFan - 04-03-2006

gadnia_metal Wrote:и аз съм за къмпинга даже веднага правя предложение - 1 юни, каварна :lol: . четвъртък, апокалиптика на живо + море + сбирка + мнооооооооооооого бира Tongue

Уу тез апокалиптика много стържат бе. Аз повече от 3 песни не мога да изтрая кво остава за цял концерт Big Grin