The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments



Волво Клуб - България
СРЕЩА: София, 08.04.2006(Събота) от 12:30 - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Архив (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Forum: Стари/ненужни теми (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Thread: СРЕЩА: София, 08.04.2006(Събота) от 12:30 (/showthread.php?tid=215)

Pages: 1 2 3 4 5 6


- Mishell - 04-07-2006

един въпрос от един непросветен или може би непосветен....тези срещи само един път в месеца ли са? и дали идат и жени на тия срещи....пием бира всякаква, хард рока и метъла са ни любими, това сериозно...щот бях чула отнякъде, че не било препоръчително жени да идват...а и ме скъсаха на шофиопския наскоро, Big Grin Confusedhock:


- s0me0ne - 04-07-2006

Mishell Wrote:един въпрос от един непросветен или може би непосветен....тези срещи само един път в месеца ли са? и дали идат и жени на тия срещи....пием бира всякаква, хард рока и метъла са ни любими, това сериозно...щот бях чула отнякъде, че не било препоръчително жени да идват...а и ме скъсаха на шофиопския наскоро, Big Grin Confusedhock:

Последният път се появих с майка ми - този път май тя ще пропусне срещата. С един приятел ако можем да дойдем - ще е с бял ескорт '84 Smile


- VolvoFan - 04-07-2006

Mishell Wrote:един въпрос от един непросветен или може би непосветен....тези срещи само един път в месеца ли са? и дали идат и жени на тия срещи....пием бира всякаква, хард рока и метъла са ни любими, това сериозно...щот бях чула отнякъде, че не било препоръчително жени да идват...а и ме скъсаха на шофиопския наскоро, Big Grin Confusedhock:

По принцип е забранено за жени Big Grin Две горили :ogre: пазят на входа и проверяват кой може да пикае прав Big Grin


- Efri 850 - 04-07-2006

sasho_s40 Wrote:за след срещата - среща в сръбска скара като предния път - хем е близко а и заведението не е лошо без проблем се паркират 20 коли
Явно неразбра Сашо, че на другия край на масата се установи че има развалено ядене и че цените им са като за баровци!!!!
За място че имаше - няма спор.
Така че аз съм ПРОТИВ в този ресторант "Сръбска скара".

п.п.-Като те взема утре ще минем през Студенски град - до поликлиниката има ресторант Родопска къща - вътре има и меню. Само незнам как е с паркирането! Един друг клуб Шкода се събират там много често.


- VolvoFan - 04-07-2006

Внимавайте от къде минавате, защото утре ще затворят Цариградско от 7 до 22 часа в посока към центъра. Явно ще гонят дупки Big Grin


- Efri 850 - 04-07-2006

Мерси за инфото.


- sasho_s40 - 04-07-2006

ъъъъъъъъъъъъ ефри кофти това с яденето не съм разбрал за инцидента ама щом е така отсвирваме ги и ще търсим друго. иначе беше удобно. и цените наистина бяха по-височки

ей мишел никой досега не погледнал лошо на присъствието на жени - на един колега приятелката вече два пъти идва както и майката на сомеоне така че няма никакви проблеми стига на женорята да не им е скучно и да не нервничат. ако ли пък им е интересно още по-добре


- stosisi - 04-07-2006

дори и непознати жени да водите ще е добре...по монокини и да ни правят сянка с чадърчета :lol:


- sasho_s40 - 04-07-2006

може и концерт......


- Пангев - 04-07-2006

еееее вие ще уплашите момичето... ай поне да не си мислят за нас че сме някакви простаци :oops: